Oyuncuyu tanıdınız mı? (63)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Merhaba arkadaşlar. Bugünkü videomuz maalesef çok net değil ama sizin kartal gözlerinizle oyuncumuzu rahatça tanıyacağınızı umuyorum.

Aşağıdaki videoda marketteki (müşteri) "kabarık saçlı" bayan oyuncuyu soracağım.
80'lerin bir dizisinde oyuncu kadrosundaydı. Hatırladınız mı?

www.youtube.com/watch?v=Vyq6Lc-P5uw

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

3 - Gerçek adı?

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,025
Mersin
1)Dallas
2)Pamela
3)Victoria Principal ,,, diyorum

bu arada cevap vermedigi içinde melih'e teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
1)Dallas
2)Pamela
3)Victoria Principal ,,, diyorum

bu arada cevap vermedigi içinde melih'e teşekkür ediyorum

Bravo sayın İlhan Tok, sizde ne göz varmış :)

10 puan 10 puan 10 puan

Yarın ki soruda buluşalım :)

Not: Ben teşekkür ederim :)

Tam bir dostluk yarışması olmuş. Sevgili melih_ benim yazmam gerekenleri de yazmış. Tebrikler dostlar.
10 puan 10 puan 10 puan

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,025
Mersin
Bravo sayın İlhan Tok, sizde ne göz varmış :)

10 puan 10 puan 10 puan

Not: Ben teşekkür ederim :)

Valla gözden çok bilinçaltında güzel kadınlarda karşı bir yer var galiba üstadım, lakin charlinin meleklerindeki jaclyn smith'ide ilk önce ben bilmiştim hahahaha artık nasıl bir çocukluk,gençlik geçirdiysem hahahahahhaha

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,208
3,855
Osmaniye

Valla gözden çok bilinçaltında güzel kadınlarda karşı bir yer var galiba üstadım, lakin charlinin meleklerindeki jaclyn smith'ide ilk önce ben bilmiştim hahahaha artık nasıl bir çocukluk,gençlik geçirdiysem hahahahahhaha

MueJ2F.jpg

Hastayızzzz!!!

Konu madem Çarli'nin meleklerinden açıldı bende ufaktan devam edeyim. O hatunların hepsinin ayrı ayrı günümüz literatürü ile "fanları" mevcuttu :) Kimisi Farrah Fawcett'e kimisi Jaclyn Smith' yanıktı, bende iki tane biri sarışın birisi kumral fıstık gibi hatun varken, gidip psikopat gibi (Üçlünün içerisinde diğerlerine göre en az güzel olan :)) Kate Jackson'a hasta olmuştum :) (Hatta ileriki zamanların birinde hayatıma giren kadınlardan birisi de tam Kate Jackson tipindeydi :) öhüm öhüm özel konulara girmeyelim lütfen :) işte böyle manyak bir tiptim. Şimdi olsa ve bana ıssız bir adaya düşsen hangisini alırsın deseler üçünü de yoksa ıssız adaya gitmem derim heralde :)))

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Son günlerde sürekli dışarıda olduğumdan maalesef yarışmaya pek iştirak edemiyorum. Sanırım bir süre böyle devam edecek.. Katılan ve kazanan arkadaşları tebrik ederim.