Oyuncuyu tanıdınız mı? (60)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Merhabalar değerli dostlar. Bugünkü sorumuzda sizi Kung-fu dizisine götürmek istiyorum. Sorumuz, dostumuz Cain'in konuştuğu yüzbaşıyı içeriyor. Gözümüz ısırıyor değil mi? Onu bir diziden tanıyoruz. Hatırladınız mı?

www.youtube.com/watch?v=Hm-wtLps5gQ

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

Gerçek adını bilen yazabilir. (Yaşasın imdb :mad: )

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
1. Zengin ve Yoksul
2. Falconetti
3. William Smith

"Gece rüyasına mı yattın dostum? Bu ne hız? Yoksa dün yarışamamanın acısını mı çıkarıyorsun?!." demekten kendimi alıkoyamadım. Kusura bakma. Tabi bu arada bu 10 puanını vermeyeceğiz demek değil. Kutluyorum. Yarınki soruda buluşalım.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,864
Osmaniye
"Gece rüyasına mı yattın dostum? Bu ne hız? Yoksa dün yarışamamanın acısını mı çıkarıyorsun?!." demekten kendimi alıkoyamadım. Kusura bakma. Tabi bu arada bu 10 puanını vermeyeceğiz demek değil. Kutluyorum. Yarınki soruda buluşalım.

:Ğ:Ğ:Ğ

Eskiye dair şeyler sorulunca hoşuma gidiyor ne yapayım :) Teşekkür ederim bu arada.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Üstadlardan bize fırsat kalmıyor, tam bilgisayarda soruyu görüyorum ceevap yazayım diyorum birde bakıyorum cevaplanmış.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Siteye ancak girme şansım oldu ve tahmin ettiğim üzere soru ışık hızında cevaplandırılmış bile.. :) Melih dostumuzu tebrik ederim. Ben de konuya hareket katmak bakımından "Yusuf ile Kenan" filmindeki Faconetti'nin böceği öldürme sahnesini paylaşayım bari.. :)