Oyuncuyu tanıdınız mı? (59)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle mutlu pazarlar hepinize. Gelelim sorumuza...

Sizi Smith ve Jones dizisine götürmek istiyorum. Dostlarımıza yardım etmek isteyen tonton teyzemizi soracağım. TRT tek kanal iken yayınlanmış ve herkesin aklında kalmış bir dizinin başrolündeydi. Hatırladınız mı bu teyzemizi?

www.youtube.com/watch?v=JjtztXl4rvU

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

Bilen varsa gerçek adını yazabilir. Zorunlu değildir.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,829
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle mutlu pazarlar hepinize. Gelelim sorumuza...

Sizi Smith ve Jones dizisine götürmek istiyorum. Dostlarımıza yardım etmek isteyen tonton teyzemizi soracağım. TRT tek kanal iken yayınlanmış ve herkesin aklında kalmış bir dizinin başrolündeydi. Hatırladınız mı bu teyzemizi?

www.youtube.com/watch?v=JjtztXl4rvU

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

Bilen varsa gerçek adını yazabilir. Zorunlu değildir.

1- Dirty Sally/Pasaklı Sally

2- Sally Fergus

3- Jeanette Nolan

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Benim de ilk aklıma Dirty Sally(Pasaklı Sally) geldi ama daha dikkatli bakınca olmadığına karar verdim zira burun yapısını benzetemedim..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Bakalım doğru mu? Ben de emin değilim, üstad. Sonucu heyecanla bekliyorum.

"Pasaklı Sally"nin burnu daha yayvan ve etli geldi bana.. Ben de sonucu heyecanla bekliyorum sevgili gorgon.. Gene de şansımı deneyerek "Pasaklı Sally" diyorum o zaman.. Aktristin ismini hatırlayamadım maalesef..

MV5-BZTU4-NGRm-Yz-Qt-M2-Y5-Ni00-Mj-U4-LTkx-Mzct-NWI0-NTg1-ZTAw-ODkz-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde.jpg

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Evet değerli dostlar, 10 puan "Gorgon" dostumuza gidiyor. Jeanette Nolan, Smith ve Jones'in pilot bölümünde rol almış. Bizim eski dostumuz Pasaklı Sally'nin ta kendisi. Sevgili Baltimora "benden Pas" deyince ipucu veriyor sanmıştım. :) Yarınki soruda buluşalım...

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,829
İstanbul
Üstadım, harbiden çok mutlu oldum. Hayatım boyunca, değişik vesilelerle öyle ya da böyle onlarca puan aldım, ancak senden aldığım bu 10 puanın yerini hiç birisi tutamaz. Sağol.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Sevgili Gorgon arkadaşımızı tebrik ederim, daha önce de belirttiği üzere "Pasaklı Sally" ilk aklıma gelen isimdi ama burnundan dolayı benzetemedim. Burun farkıyla cevabı es geçtik desenize! :) Artık önümüzdeki maçlara bakacağız! :)

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,829
İstanbul
Sevgili Gorgon arkadaşımızı tebrik ederim, daha önce de belirttiği üzere "Pasaklı Sally" ilk aklıma gelen isimdi ama burnundan dolayı benzetemedim. Burun farkıyla cevabı es geçtik desenize! :) Artık önümüzdeki maçlara bakacağız! :)

Tam ben yazacaktım, üstadım. Sen benden önce davrandın. Böylece, burun farkıyla kazanmış oldum :)

Son düzenleme: