Oyuncuyu tanıdınız mı? (54)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Evet değerli dostlar, aşağıdaki videoda tanıdık yüzler var yine. Kadın oyuncuyu soracağım. Muhtemelen erkek oyuncuyu tanımayan yoktur zaten. Bu bayan oyuncu, biz dizinin başrol oyuncularından biriydi.

www.youtube.com/watch?v=JMA0aLBESbo

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

3 - Gerçek adı?

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
itiraz ediyorum....

1) Hart to Hart ( dizinin ismi budur) hahahahha
2)Jennifer Hart
3) Stefanie Powers

3 puanın benim haneme yazmanızı rica ediyorum.... :)

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,208
3,855
Osmaniye
Şahsım adına yazılanlar için teşekkür ederim, teveccühünüz diyorum :)
Bugün baktım bazı kirli (!) oyunlar var :) saat 17:00'yi beklemeden cevapları yazayım dedim. Hatta yazarken sayın oktay_izm imbd falan demesin diye çok dikkatli yazdım. Mesala dizinin orijinal ismi ile yani Hart To Hart şeklinde yazmadım, sonra oyuncunun dizideki ismini de direk olarak yazmadım. (Bilindiği gibi Jennifer Hart kocası Jonathan Hart ile maceradan maceraya atılırken dizi de "Bay ve Bayan Hart" olarak çağrılıyordu, bu bilgi de benim aslında diziyi seyrettiğimi ve bildiğimi gösterir:))

Not: Jonathan Hart'ı (Robert Wagner) Çetin Tekindor seslendiriyordu ve konuşmaları bunca yıl geçmesine rağmen kulaklarımda.
Allah uzun ömürler versin.

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Hep aynı katılımcılar olmasına rağmen çok hareketli yarışmalar içerisindeyiz. Yoğun iş temposuna rağmen ben de sorular için fırsat yaratmaya çalışıyorum. Eski dizileri seven 'ateşli' forumdaşlarıma teşekkürler ediyorum. Sorularımız devam edecek.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,208
3,855
Osmaniye
Ben olsam resimdeki oyuncunun oynadığı resimdeki filmi sorardım :)

NiGNxl.jpg

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Ben olsam resimdeki oyuncunun oynadığı resimdeki filmi sorardım :)

NiGNxl.jpg

Değerli dostum, biliyorsun ben film ismi sormuyorum. Zaten yarışmamızın ismi "oyuncuyu tanıdınız mı?". Amacım eski dizilerde rol alıp beynimize kazınmış oyuncuları hatırlatmak. O yıllara geri götürmek. Umarım başarılı olmuşumdur.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,208
3,855
Osmaniye

Değerli dostum, biliyorsun ben film ismi sormuyorum. Zaten yarışmamızın ismi "oyuncuyu tanıdınız mı?". Amacım eski dizilerde rol alıp beynimize kazınmış oyuncuları hatırlatmak. O yıllara geri götürmek. Umarım başarılı olmuşumdur.

Evet başarılısınız :) da 17:00 olayını bir açığa kavuşturalım.