Oyuncuyu tanıdınız mı? (43)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bugün sizi "Aşk Gemisi"ne götürmeye karar verdim. Sevgili gezi direktörü Julie'miz güvertede biriyle konuşuyor. Bu yakışıklı adamı eski bir diziden hatırlıyoruz. Çok akıllarda kalmamış bir dizi. Biraz zor sordum sanırım ama bilenler olacağını sanıyorum. Hatırladınız mı?

www.youtube.com/watch?v=IBD9zhobWPI

1 - Hangi dizide oynadı?

2 - Gerçek adı?

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Eyvah eyvah!.. Maalesef dostum. Yanlış cevap.

Not : imdb'den baktım da 3 sezonluk bir diziymiş. Ülkemizde kaç bölüm oynadı bilmiyorum. Ben severek izlerdim.
:) Dizinin türünü öğrenebilir miyim? Zira ilk önce bir bilimkurgu dizisindeki aktöre benzettim ama sonradan onu yazmaktan vazgeçtim.. Sonra da bir macera dizisindeki aktöre benzettim ondan da vazgeçip Bill Bixby adını yazdım. :) Aktörün şöyle ön cepheden tam bir görüntüsü olsaydı daha rahat olurdu tahmin etmek! :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir

:) Dizinin türünü öğrenebilir miyim? Zira ilk önce bir bilimkurgu dizisindeki aktöre benzettim ama sonradan onu yazmaktan vazgeçtim.. Sonra da bir macera dizisindeki aktöre benzettim ondan da vazgeçip Bill Bixby adını yazdım. :) Aktörün şöyle ön cepheden tam bir görüntüsü olsaydı daha rahat olurdu tahmin etmek! :)

Sevgili dostum, polisiye bir diziydi. Youtube'dan ekran büyüterek veya sahneyi dondurarak inceleme yapabilirsin. Ha Gayret..!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Aslında soru kolay ve aktör dilimin ucunda ancak iş yoğunluğu nedeniyle tam odaklanamadım. Kolay gelsin.
Genellikle cevaplarını çok iyi hatırladığım sorulara iş yoğunluğundan ötürü cevap yazacak fırsatım pek olmadı lakin bugün de vakit bolluğu var ama maalesef bu soru bana zor geldi.. :) Şans işte!..

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Aktörü tanıdığınıza eminim. Yarınki soruya kadar düşünübilirsiniz, hatta araştırabilirsiniz.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Böylelikle "aksakal19" ve "garfield67" 5er puan aldılar. Yarınki soruda buluşalım. Söz daha kolay soracağım...