Oyuncuyu tanıdınız mı? (33)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,335
izmir
Evet değerli dostlar, bugünkü videomuzda Tatlı Cadı'dan kısa bir kesit var. Samanta'nın konuğu olan küçük dostumuzun babasını bir yerlerden gözümüz ısırıyor değil mi? Tatlı Cadı'nın bir bölümüne konuk sanatçı olan bu aktör, ileriki yıllarda muhteşem bir dizinin kadrosunda yer alacaktı. Tanıyabildiniz mi?

www.youtube.com/watch?v=dyvCqvjGFkQ

1 - Hangi diziydi bu?

2 - Dizideki adı?

Bilen varsa gerçek adını da yazılabilir.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,335
izmir
Bildiniz. Ben cevaplamıyorum. Cevaplarsam araştırma yapmış sayılıyorum :Ğ

Dostum, senin cevaplar fazla ayrıntılı olduğu için şüphe uyandırıyor. Bak, arkadaşımız dizideki adının nasıl yazıldığını tam olarak bilemediği için araştırma yapmadığı belli oluyor. Saygılar. Yarınki sorumu bekleyin. :4:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Şu sahneye hangimiz ağzı açık bakmadık ki :Ğ

UZb1PO.jpg

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Dostum, senin cevaplar fazla ayrıntılı olduğu için şüphe uyandırıyor. Bak, arkadaşımız dizideki adının nasıl yazıldığını tam olarak bilemediği için araştırma yapmadığı belli oluyor. Saygılar. Yarınki sorumu bekleyin. :4:

Tamam da en az benim kadar hatta benden daha ayrıntılı cevap verenler de var. Onlar hiç araştırma yapmıyorlar (!) her nedense. Geriye yönelik cevaplarda rastlıyoruz da.
Neyse.Hiç kimse bizim bilgimizi sınayamaz :Ğ

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,335
izmir
Tamam da en az benim kadar hatta benden daha ayrıntılı cevap verenler de var. Onlar hiç araştırma yapmıyorlar (!) her nedense. Geriye yönelik cevaplarda rastlıyoruz da.
Neyse.Hiç kimse bizim bilgimizi sınayamaz :Ğ

Pes ettim. Yarınki soruyu dilediğin gibi cevaplayabilirsin. :rolleyes: