Oyuncuyu tanıdınız mı? (09)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bugünkü soru olağanüstü kolay. Valla bilemeyen varsa kesinlikle 'henüz yaşlanmamış' demektir. Neyse, gelelim sorumuza... Aşağıdaki videoda A-Takımı'ndan B.A. (Biey) ile konuşan küçük dostumuz, aynı yıllarda bir başka dizide başrol oynuyordu.

www.youtube.com/watch?v=MNgwqBrXbJs&feature=youtu.be

1 - Bu dizinin orjinal ve Türkçe adı neydi?

2 - Küçük kardeşimizin dizideki adı neydi?

Gerçek adını sormuyorum, imdb'ye bakmadan hatırlamak zor...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
İşte bu benim adamım! :) Tabi ki Meeno Peluce..

"Zamanda Yolculuk" (Voyagers!) dizisinde Jon-Erik Hexum ile başrolü paylaşıyordu. Jon-Erik Hexum eski bir korsan olan Phineas Bogg'ı Meeno Peluce ise tarihe meraklı öksüz bir çocuk olan Jeffrey Jones'u canlandırıyordu. Bu sempatik ikili eski avatarımdaki "omni" denen aletle zamanda yolculuk yaparak, ters giden şeyleri düzeltirlerdi.

Kendisi hakkında bundan 9 yıl önce şöyle bir[post=32494] paylaşım [/post] yapmışım.

Bu soru benim açımdan hakikaten çok kolay oldu.. :) Teşekkürler..

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
İşte bu benim adamım! :) Tabi ki Meeno Peluce..

"Zamanda Yolculuk" (Voyagers!) dizisinde Jon-Erik Hexum ile başrolü paylaşıyordu. Jon-Erik Hexum eski bir korsan olan Phineas Bogg'ı Meeno Peluce ise tarihe meraklı öksüz bir çocuk olan Jeffrey Jones'u canlandırıyordu. Bu sempatik ikili eski avatarımdaki "omni" denen aletle zamanda yolculuk yaparak, ters giden şeyleri düzeltirlerdi.

Kendisi hakkında bundan 9 yıl önce şöyle bir[post=32494] paylaşım [/post] yapmışım.

Bu soru benim açımdan hakikaten çok kolay oldu.. :) Teşekkürler..

İşte bu kadar!...
Ben size kolay demiştim... 10 Puan 10 puan 10 puan...
Yarınki soruda buluşmak üzere.........

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
oooo Baltimora dostun yanıtlardan sonra hatırladım, çok severek izledigim bir diziydi;
ve yanlış hatırlamıyorsam ( çünkü 37 sene geçmiş ) söyle bir dublaj vardı ve ben çok gülerdim

küçük kahramanımız büyük kahramana arada böyle seslenirdi "Bogg look!" ve dublajda ses kulaklarımıza şöyle gelirdi"Bak Bak!" yanlış hatırlamıyorsam tabi

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
oooo Baltimora dostun yanıtlardan sonra hatırladım, çok severek izledigim bir diziydi;
ve yanlış hatırlamıyorsam ( çünkü 37 sene geçmiş ) söyle bir dublaj vardı ve ben çok gülerdim

küçük kahramanımız büyük kahramana arada böyle seslenirdi "Bogg look!" ve dublajda ses kulaklarımıza şöyle gelirdi"Bak Bak!" yanlış hatırlamıyorsam tabi

Bunu yazmaktan gurur duyuyorum... Voyagers dizisinin 4 bölüm Türkçe altyazısı bana aittir. Altyazı sitelerinde bulabilirsiniz...

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Ben 53-54 yaşındayım ama bu diziyi hiç duymadım bea... Desenize boşuna yaşamışım... ama neyse ki gördüm de gideceğim öte dünyaya...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Oooo Baltimora dostun verdiği yanıtlardan sonra hatırladım, çok severek izlediğim bir diziydi;
ve yanlış hatırlamıyorsam ( çünkü 37 sene geçmiş ) söyle bir dublaj vardı ve ben çok gülerdim.. küçük kahramanımız büyük kahramana arada böyle seslenirdi "Bogg look!" ve dublajda ses kulaklarımıza şöyle gelirdi"Bak Bak!" yanlış hatırlamıyorsam tabi
Doğru hatırlıyorsunuz sevgili İlhan Tok. Paylaşımınız için teşekkür ederim. :)

Bunu yazmaktan gurur duyuyorum... Voyagers dizisinin 4 bölüm Türkçe altyazısı bana aittir. Altyazı sitelerinde bulabilirsiniz...
Ellerinize sağlık üstadım. Bunu bilmiyordum, bahsetmeniz iyi oldu. :)

Ben 53-54 yaşındayım ama bu diziyi hiç duymadım bea... Desenize boşuna yaşamışım... ama neyse ki gördüm de gideceğim öte dünyaya...
Est sevgili garfield67. Bahsi geçen dizi ile ilgili bundan 10 sene önce forumumuzda şöyle bir başlık açmıştım. Arzu ederseniz linke tıklayarak dizi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sevgi ve saygı ile...

http://www.cizgidiyari.com/forum/80...mu/1507-zamanda-yolculuk-voyagers-dizisi.html

Son düzenleme: