Oyuncuyu tanıdınız mı? (05)

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
kusura bakmayın orj ismini bilmiyordum alf ten hatırladım malmekli dostumuzdan ... kısa bir araştırmayla ... Canlandıran: Andrea Elson
TV dizisi: ALF
ALF Karakterleri , Kahramanlar , Gençler , İnsan Karakterleri
Lynn Tanner

Lynn Tanner (1970 doğumlu) ALF'ın ana insan karakterlerinden biridir . O Willie ve Kate'in tek kızı. Dünya'ya geldiğinden beri ALF'ın en iyi arkadaşlarından biri . Brian ve Eric'in ablası . Anneannesinin büyük annesi Dorothy ve anneannesinin dedesi " Sparky " dır . Neal Tanner'ın baba yeğeni ve Albert'in ( yeğeni) büyük yeğenidir . O adımı-torunu Whizzer , Dorothy'nin yeni kocası. İlk önce 15/16 yaşında gösteriliyor ve son bölümde 19/20. Lynn Tanner, Tanner ailesinin en büyük çocuğuydu ve tek kızlarıydı. ALF'in daha dışa dönük olmaya çalıştığı utangaç bir kızdı. Kate, Willie'ye, kızının ALF ile çok fazla zaman geçireceğinden endişe duyduğundan emin olduğunu söyledi; ancak, eğer dikkatli olmazlarsa yarı yabancı torunlarla bitebileceklerini ileri sürdü. ALF'nin Lynn'i kendine güvenini arttırma yollarından biri, güzellik yarışmasına katılmasıydı. " Kertenkele " lakaplı bir adamla çıktı . Daha sonraki bölümlerde Robert Sherwood adlı bir sanatçıyla ve Danny Duckworth adlı bir sporcu ile ilişki kurmaya başladığı görüldü.. ALF'ın grotesk antikleri nedeniyle iştahını kolayca kaybedebilir. Gordon Shumray (Alf) onu çok seviyordu ve onun için bir şarkı yaptı.

Andrea Elson
Oyuncu
Açıklamaİngilizceden çevrilmiştir-Andrea Hope Elson, Amerikalı eski bir aktris. Profesyonel kariyerine çocuk oyuncu ve model olarak başlayan Elson, televizyondaki rolleri ile belki de en iyi tanınan isim; CBS bilim kurgu macera serisi ... Wikipedia (İngilizce)
Orijinal açıklamayı göster
AçıklamaAndrea Hope Elson is an American former actress. Beginning her professional career as a child actress and model, Elson is perhaps best known for her television roles; as Alice Tyler on the CBS ... Wikipedia
Doğum tarihi: 6 Mart 1969 (50 yıl yaşında), New York, New York, ABD
Eş: Scott Hopper (e. 1993)
Çocuklar: Claire Hopper
Kardeşleri: Samantha Elson
Ebeveynler: Elinor Elson, Stephen Elson
Filmler ve TV şovları
ALF (1986 – 1990)
ALF
1986 – 1990
Whiz Kids (1983 – 1984)
Whiz Kids
1983 – 1984
Class Cruise (1989)
Class Cruise
1989
Frankenstein: The College Years (1991)
Frankenstein: The College Y...
1991

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
MV5BMTM0NzM5ODE5Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNTM4MTcxOA@@._V1_SY1000_CR0,0,646,1000_AL_.jpg

MV5BMjM5NDUyMTYzM15BMl5BanBnXkFtZTgwNDYxMTY1MTE@._V1_SX1550_CR0,0,1550,999_AL_.jpg

MV5BMTAzMjM1MTMxMDleQTJeQWpwZ15BbWU3MDg2NzI4Mjk@._V1_SY1000_CR0,0,773,1000_AL_.jpg

Bu mudur? (Kaynak IMDB.com...) madem cevaplandı o yüzden...
Andrea Hope Elson, "Alice Harikalar Diyarında" altıncı sınıf yapımında başrol oynadığında ilk onbir yaşında oyunculuk sevgisini fark etti.

6 Mart 1969'da New York'ta doğan bu yeşil gözlü aktris, babasının reklamcılıktaki işi nedeniyle seyahat etti. On yaşına gelmeden önce New York, Chicago, San Diego ve Los Angeles'ta yaşamıştı. San Diego’dayken, Andrea bir menajere kavuştu ve seçmelere girdiği ilk kısmı kazandı. Bir reklamcılık içindi ve o andan itibaren bir oyunculuk işi bir başkasını takip etti. O konuk oyuncu parçaları indi Simon & Simon (1981), Gümüş kaşık (1982) ve seri bir ortak oynadığı rol Harika Çocuklardan (1983).

Andrea seçmelere girdi ve hit dizisindeki Lynn Tanner rolünü kazandı.ALF (1986). ALF (1986) gösterisinde prodüksiyon asistanı olan Scott Hopper ile evli . 1997 yılında Claire’e bir kız çocuğu doğurdu. İki gün sonra sabunla, Yalan Rüzgari’de (1973) konuk olarak göründü .

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Arkadaşlar, cevaplar doğru ama imdb ve internet araştırması yasak olduğu için tam puan veremiyorum. Her ikinize de 5'er puan veriyorum. Yarınki soru için lütfen internetten değil de, geçmiş bilgilerimizi (hafızamızı) kontrol edelim. İlginize teşekkürler...

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Ben bilmedim ki, Ulucak bildi, ben o bildikten sonra resimleri ekledim... Lütfen benim puanı silip Ulucak'a ekleyin...