Oyuncuyu tanıdınız mı? (71)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
eee be yuhhhhhh; yav bilgisayar başında da yatıyonuzzzz yav... bir dakika içinde de bilinmez ki yavvvvvv hahahahahha

valla tebrik ederim; baltimore ve melih dostlarımızdan bize bir şey kalmıyor ( zaten 10 sorunun en fazla iki tanesini biliyoruz onuda bu iki dosta kaptırıyoruz )

ben istifa ediyorum bu oyundan hahahahahah

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Eee be yuhhhhhh; yav bilgisayar başında da yatıyonuzzzz yav... bir dakika içinde de bilinmez ki yavvvvvv hahahahahha

Valla tebrik ederim; baltimora ve melih dostlarımızdan bize bir şey kalmıyor ( zaten 10 sorunun en fazla iki tanesini biliyoruz onu da bu iki dosta kaptırıyoruz )

Ben istifa ediyorum bu oyundan hahahahahah
:d:d:d Güzel espriydi.. Teşekkür ederim sevgili İlhan bey. Lütfen yarışmaya devam edin zira her gün düzenli olarak saat 11:00'de bilgisayar başında olamıyoruz. Örneğin bu hafta işlerimden dolayı 1 ya da 2 gün sitede olamayacağım, bazen daha da çok olmadığım zamanlar da oluyor. Aynı şekilde Melih dostumuz da düzenli olarak aramızda olamıyor. Biz sadece soruların saat 11:00'de sorulduğunu bildiğimizden ve o vakitte hazır olduğumuzdan çabucak biliyoruz, kaldı ki her soruyu da bilemiyoruz. Şu unutulmasın ki bu yarışma hepimizin.. sadece Melih arkadaşımızla ikimizin yarıştığı bir müsabaka değil.. Sevgiler.. Saygılar..

Son düzenleme:

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,757
İstanbul
Sadece bir kez katılabildim. Onda da araştırma yaparak cevabı verebildim. melih_ ve Baltimora üstadlar çıtayı öyle bir noktaya taşıdılar ki, artık bizim katılabilmemiz dahi mümkün değil. Kendilerini tebrik ediyorum. Gelinen noktanın bir sonraki adımı, herhalde henüz soru sorulmadan cevabı bilebilmektir :) Her gün keyifle takip ediyorum. Pek fazla bilgi sahibi olmadığım bu alanda böylece bilgi birikimimi arttırma imkânı bulmuş oluyorum. Herkese çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Sadece bir kez katılabildim. Onda da araştırma yaparak cevabı verebildim. melih_ ve Baltimora üstadlar çıtayı öyle bir noktaya taşıdılar ki, artık bizim katılabilmemiz dahi mümkün değil. Kendilerini tebrik ediyorum. Gelinen noktanın bir sonraki adımı, herhalde henüz soru sorulmadan cevabı bilebilmektir :) Her gün keyifle takip ediyorum. Pek fazla bilgi sahibi olmadığım bu alanda böylece bilgi birikimimi arttırma imkânı bulmuş oluyorum. Herkese çok teşekkürler.
:d:d:d Bu güzel espriniz ve temennileriniz için çok teşekkür ederim sevgili gorgon. Yukarıda İlhan bey'e de yazdığım gibi, biz her gün ya da her saat burada olamıyoruz, örneğin bu hafta 1 ya da 2 gün aranızda olamayacağım, aynı şekilde Melih dostumuz da olamıyor. Sizler de o zaman şansınızı denersiniz. Kaldı ki bazen soruları bilerek de pas geçeriz. Örneğin ben bu yarışmanın başlarında bazı soruların cevaplarını bilsem de pek yazmıyordum, lakin zamanla bu yarışma bünyemde farkında olmadan bir bağımlılık yaptı. :) Ne de olsa kanımızda nostalji virüsü taşıyoruz! :) Biraz da bu yüzden çıta yükseldi ama merak etmeyin bunu aşağıya çekmeyi de bileriz. Sevgiler.. Saygılar..

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
İşlerden dolayı cevaplara bu saate kadar bakamadım. Baltimora başta olmak üzere yorum yazan herkese 10 puan veriyorum. Baştan beri söylediğim gibi "amacım sizi geçmişe götürebilmek". Başardığımı umuyorum. Hepiniz (yarışmayı takip edip yorum yazmayanlar dahil) katılımcı olmaya devam edin. Zamanda yolculuğumuz devam edecek. Yarın buluşalım.

Not : Pazar nedeniyle sorum biraz geç gelebilir.

kuriboh

Süper Üye
23 Ağu 2018
494
1,149
şu an dünya'da
Eee be yuhhhhhh; yav bilgisayar başında da yatıyonuzzzz yav... bir dakika içinde de bilinmez ki yavvvvvv hahahahahha!..

Valla tebrik ederim; baltimora ve melih dostlarımızdan bize bir şey kalmıyor, ( zaten 10 sorunun en fazla iki tanesini biliyoruz onu da bu iki dosta kaptırıyoruz.. )

Ben istifa ediyorum bu oyundan hahahahahah

Daha kazık sorular gelecek! :2::2::2::2::2:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul

Daha kazık sorular gelecek! :2::2::2::2::2:
Sayın Gavs-i azam, adeta felaket tellalı gibisiniz!!..:d:d:d

Kaz-k-Sorular.jpg