Oyuncuyu tanıdınız mı? (91)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,935
İstanbul
Tebrikler Özer Topsoy... Bu arada Marc Singer filmde ne kadar başka görünüyor, kendisini "Ziyaretçiler" haricinde izlediğimi hatırlamadığımdan bilmem imkansızdı şahsen... Bu arada şimdi araştırdım da ayrıca 1986'da Dallas dizisindeki Matt Cantrell karakterini 12 bölüm canlandırmış. Komiser Kolombo, İhtiyar Delikanlı, Aşk Gemisi, Cinayet Dosyası gibi çok sayıda dizide de misafir oyuncu olarak rol almış... Ama ben hiç birini hatırlayamıyorum.. :) Orası da ayrı konu..

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Ben Mc Grayver peynirine benzetmiştim ... :) Yani kısaca MacGyver ... İyi ki cevaplamamışım...
MV5BZTI2YTlhMWMtNWY1Mi00NGQ3LWFkMjEtZjI3NmUzYjI1NWFmXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_SY1000_SX736_AL_.jpg

oysa cevap
MV5BNTA3ZjNhYjgtZDBkOS00YWZlLTg0MGUtMDAwNGI4Mzc1NTdmXkEyXkFqcGdeQXVyMjUyNDk2ODc@._V1_.jpg

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,935
İstanbul
Ben Mc Grayver peynirine benzetmiştim ... :) Yani kısaca MacGyver ... İyi ki cevaplamamışım...
Kulaklarının kepçeliğini saymazsak, paylaştığınız resimdeki pozuna bayağı benziyormuş aslında.. Bence şayet bir artisti birisine benzettiğinizde çekinmeden tahminde bulunun, sonuçta bir şey kaybetmiyoruz.. Ben bu yüzden çekimser kalıp sizin gibi cevap vermediğin için bir kaç sorunun cevabını kaçırdım.. Ama geçenlerde bu huyumdan vazgeçip tahminde bulundum ve cevaplarını bildim.. Yakın zamanda sadece bir tek "Küçük Ev"deki Bay Edwards'ı benzettiğim halde cevaplamadım ve de kaybettim..
Önceden de yazdığım gibi; demek ki "Altın Kural"ımız neymiş, tam emin olamasak da cevap vermekmiş. Sevgiler, saygılar..