Oyuncuyu tanıdınız mı? (83)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Bugünkü sorum biraz zor gelebilir ama biraz dikkatle çözersiniz gibi geliyor. Direksiyondaki tonton teyzeye dikkat. Sorumuz bu tatlı bayanla ilgili. Çok sevdiğimiz bir dizinin oyuncu kadrosundaydı. Hatırladınız mı?

www.youtube.com/watch?v=23ic636si8U

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

Gerçek adını bilen varsa yazabilir...

Değerli dostlar 5 gün boyunca sizlerle olamayacağım. Cuma'dan itibaren yarışmamız devam edecektir. Saygılarımla...

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Tatlı Cadı dizisinden sanırım. (Gerisi için kopya aldım) Mabel Albertson.

Tebrik ediyorum. Kopya çekmeden kimse kolay kolay cevap veremiyor zaten. Bu yüzden 'sorun değil'. Bugünkü 10 puan sizindir.

Değerli dostlar 5 gün boyunca sizlerle olamayacağım. Cuma'dan itibaren yarışmamız devam edecektir. Saygılarımla...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,933
İstanbul
Tatlı Cadı dizisinden sanırım. (Gerisi için kopya aldım) Mabel Albertson.
Tebrikler cemxd. Yarışmaya her gün başka üyelerimizin katıldığını görmek, biz nostaljiseverleri çok mutlu ediyor.

Keyifli tatiller dostum. Ben de Çarşamba tüm gün olamayacağım, isabet olmuş. :) Cuma günü görüşebilmek temennisiyle kal sağlıcakla.

Son düzenleme:

kuriboh

Süper Üye
23 Ağu 2018
494
1,150
şu an dünya'da
Tebrikler cemxd. Yarışmaya her gün başka üyelerimizin katıldığını görmek, biz nostaljiseverleri çok mutlu ediyor.

Keyifli tatiller dostum. Ben de Çarşamba tüm gün olamayacağım, isabet olmuş. :)
Cuma günü görüşebilmek temennisiyle kal sağlıcakla.
İstersen soruları sen hazırla Cuma'ya kadar. (Olur mu?) :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,933
İstanbul
İstersen soruları sen hazırla Cuma'ya kadar. (Olur mu?) :D
Yooo burası Sevgili Oktay bey'in köşesi. Kaldı ki buna hem zamanım, hem de imkanım yok. Video kırpma-hazırlama işlerinden maalesef hiç anlamıyorum. Ama, her zamanki gibi yarışmalarda cevabını bildiğim bazı sorular için ipucu vermeye devam edeceğim, hatta bilemezseniz halatucu bile verebilirim. :)