Oyuncuyu tanıdınız mı? (75)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,929
İstanbul
1) Sekiz Çocuklu Aile (Eighth Is Enough)
2) Tom Bradford (Aile Babası)
3) Dick Van Patten

Dizinin sevecen babası Dick Van Patten maalesef bundan 4 yıl önce aramızdan ayrıldı. Kendisini çok severdim, öyle ki kendimi dizideki Bradford ailesinin 9'ncu çocuğu gibi hissederdim .. Facebook'tan da arkadaşımdı, paylaşımlarıma "Like" yapardı.. Ne diyelim.. Toprağı bol olsun..

Vefat ettiği gün sitemizde şöyle bir yazı paylaşmışım:

[post=412594]"8 Çocuklu Aile" dizisinin babası Tom Bradford (Dick Van Patten) öldü..[/post]

Son düzenleme:

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
"8 Çocuklu Aile"yi ben bile hatırladım, ama gerek sürati gerekse eşsiz bilgi dağarcığı için Baltimora'yı tebrik ederim... Alkışı hak etmiş gene... :24: :31:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,929
İstanbul
"8 Çocuklu Aile"yi ben bile hatırladım, ama gerek sürati gerekse eşsiz bilgi dağarcığı için Baltimora'yı tebrik ederim... Alkışı hak etmiş gene... :24: :31:
Est.. Teşekkür ederim sayın Dedecan.. sadece bazı dizilere ve oyuncularına karşı özel ilgim olduğundan, denk gelenleri cevaplıyorum.. 8 Çocuklu aile dizisi özel ilgi alanıma girdiğinden bilmemem mümkün değildi ama emin olun ki diğer dizilerde çok sayıda bilmediğim oyuncular var.. Lakin sevgili Oktay dostumuzun sayesinde onları da yavaş yavaş tanımaya başlıyoruz.. :)

Son düzenleme:

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
PARDON ! Üstat sana özel p.m atamıyorum, demin klavyemde bir sorun vardı harfler üst üste yazıyordu.. Onun için rep yazısında bir bozukluk varsa kusura bakma yani..Rep Mesajım anlaşılmıştır İnşallah... :) Hürmetler..

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
1) Sekiz Çocuklu Aile (Eighth Is Enough)
2) Tom Bradford (Aile Babası)
3) Dick Van Patten

Dizinin sevecen babası Dick Van Patten maalesef bundan 4 yıl önce aramızdan ayrıldı. Kendisini çok severdim, öyle ki kendimi dizideki Bradford ailesinin 9'ncu çocuğu gibi hissederdim .. Facebook'tan da arkadaşımdı, paylaşımlarıma "Like" yapardı.. Ne diyelim.. Toprağı bol olsun..

Bugünkü 10 puan yine Baltimora dostumuza gidiyor. Yarınki soruda buluşalım.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,929
İstanbul
PARDON ! Üstat sana özel p.m atamıyorum, demin klavyemde bir sorun vardı harfler üst üste yazıyordu.. Onun için rep yazısında bir bozukluk varsa kusura bakma yani..Rep Mesajım anlaşılmıştır İnşallah... :) Hürmetler..
Özel mesajım herkese açıktır normalde, sanırım bir sürelik arızadan kaynaklanıyordur. Harflerin üst üste ya da başka şekilde yazılması durumunda gerekli düzenlemeleri yapıyoruz zaten sayın Dedecan, içiniz rahat olsun. Est.. Sevgi ve saygı ile..

Ama üstadım, hep mi denk gelir? Bu kaçıncı denk geliş :) Tevazu sahibi olmak böyle bir şeymiş demek ki, tebrik ederim.
Est.. Teşekkür ederim sevgili gorgon. Sorulan sorular hep 70'li ve 80'li yıllarda TRT'de yayınlanan kalburüstü dizilerden oluştuğu için bilebiliyorum. Biraz tanınmamış bir dizi olsun, inanın ki bilemem.. :)

Son düzenleme: