Oyuncuyu tanıdınız mı? (67)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Merhaba değerli dostlar. Hastaları arasında heyecanı doruklara tırmandıran "oyuncuyu tanıdınız mı?" yarışmasına hoşgeldiniz. Bugün biraz fazla eskilere gideceğiz. Aşağıdaki videoda genç çiftleri tehdit eden 'şapkalı' gangstere dikkat edin. Sorumuz bu sevimli kanunsuzla ilgili. Acaba gözleriniz bir yerden ısırıyor mu?!. İlerileyen yıllarda bir dizinin kadrosundaydı. Hatırladınız mı?

www.youtube.com/watch?v=-zmpDKtTrNw

Her gün "bu soru yarışmacıları biraz zorlar" diyorum ama pat diye cevap geliyor. Bugün gerçekten zorlayacağım galiba :4: Ne dersiniz?!.

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

Gerçek adı size kalmış...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
1) Tehlike Çemberi (Hart to Hart)
2) Uşak Max
3) Lionel Stander

Bundan 5 yıl önce bu konu ile ilgili [post=361799]şöyle[/post] bir paylaşımım olmuştu.

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
1) Tehlike Çemberi (Hart to Hart)
2) Uşak Max
3) Lionel Stander

Bundan 5 yıl önce bu konu ile ilgili şöyle bir paylaşımım olmuştu.
http://www.cizgidiyari.com/forum/80...u/82636-tehlike-cemberi-hart-hart-dizisi.html

Ben de zor sordum sanmıştım. Evet değerli dostlar, 10 puan yine Baltimora'ya gidiyor. 1946 yapımı 'Brooklyn'li Kardeş' filminden alıntıydı videomuz. Daha çok sorum olacak. Katılımlarınızı bekliyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Ben de zor sordum sanmıştım. Evet değerli dostlar, 10 puan yine Baltimora'ya gidiyor. 1946 yapımı 'Brooklyn'li Kardeş' filminden alıntıydı videomuz. Daha çok sorum olacak. Katılımlarınızı bekliyorum.
Geçende Dirty Sally(Pasaklı Sally) sorusundaki hataya düşmedim sadece.. O soruda da dizideki bayan sanatçıyı kendisine benzetmiş ama %100 kesin emin olamadığımdan cevaplamamıştım, bu soruda da %100 emin değildim ama %90 oranında emin olduğundan pas geçmedim. Şayet geçseydim gene cevabını bildiğim bir soruyu daha kaçıracaktım. Demek ki neymiş? Kesin emin olamasak da büyük oranda benzettiğimiz artistler için sorulara cevap vermemiz gerekiyormuş. :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
soru banada kolay geldi...

hart to hart
max
asıl adını bilmiyorum

not: önemli olan yarışmak hahahahahah