Oyuncuyu tanıdınız mı? (64)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Merhaba dostlar. Yine iş yoğunluğundan biraz geciktim. Hemen soruma geçiyorum.

Videomuzun başında görünen "Gerry" (şaşkın adam) biz bir diziden hatırlıyoruz. 80'lerde ses getiren dizilerden biriydi.

www.youtube.com/watch?v=pbqK5RqHcCs

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

3 - Gerçek adı?

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Benim aklım hala dünkü soruda :))

Viktorya pirinsipil'in gençlik halleri :)

EarthquakePrincipalTshirt.jpg

54893

Son düzenleme:

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Flamingo yolu - Flamingo Road (original title)
Drama, Romance - TV Series (1980–1982)
Howard Duff ... Sheriff Titus Semple

MV5BMjMzNjIwMjQyMV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjkwNTUxOA@@._V1_UY317_CR9,0,214,317_AL_.jpg

Not tüm bilgiler ve resim imdb.com adresinden alınmadır... :)

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Dostum, bu muhabbet az daha devam ederse forumdan atılacaz. Söylemedi deme... :D :D :D :Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ

Tamam da biz brazzers.com'dan bir şeyler paylaşmıyoruz ki :) 70'li yılların ön önemli felaket filmlerinden "deprem" filmi ile ilgili fikir teatisinde bulunuyoruz :)

Neyse, sanırım haklısın, atıldık atılacağız, ha bu arada suçu benim üzerime atabilirsin :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Tamam da biz brazzers.com'dan bir şeyler paylaşmıyoruz ki :) 70'li yılların ön önemli felaket filmlerinden "deprem" filmi ile ilgili fikir teatisinde bulunuyoruz :)

Neyse, sanırım haklısın, atıldık atılacağız, ha bu arada suçu benim üzerime atabilirsin :)

:Ğ :Ğ :Ğ :Ğ :Ğ :Ğ :Ğ

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili dostum oktay bu güne kadar sordugun hiç bir soruda imdb ye falan bakma ihtiyacı hissetmedim, sadece bildiğim kadarını yazdım. Ismini ise genelde orjinal adları olarak biliyorum. Bizdeki gibi okunuş olarak değil. Bu nedenle söylediklerini kabul etmiyorum. Ben bundan sonrada ne kadarını biliyorsam onu yazarım ve arkada internette araştırmam. Bilgim ne ise o.

Son düzenleme:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Şerif Taytıs'ın isminin yazılışını (yani Titus) dizinin normal yayınından en az 20-30 yıl sonra öğrenmiştim :))
Yani şerifin ismi Taytıs'tır.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Sevgili dostum oktay bu güne kadar sordugun hiç bir soruda imdb ye falan bakma ihtiyacı hissetmedim, sadece bildiğim kadarını yazdım. Ismini ise genelde orjinal adları olarak biliyorum. Bizdeki gibi okunuş olarak değil. Bu nedenle söylediklerini kabul etmiyorum. Ben bundan sonrada ne kadarını biliyorsam onu yazarım ve arkada internette araştırmam. Bilgim ne ise o.������

Çok sert oldu sanki. Ben de yazılışını yeni öğrendiğim için farklı düşündüm. Kusura bakma. Bugünkü 10 puanın biri senin. katılımın için teşekkürler.

Bir 10 puan da 'aksakal19' dostumuza veriyoruz. Katılımcı arkadaşlara teşekkürler. Yarınki soruda buluşalım.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Siteye henüz iştirak ettiğimden bayağı muhabbeti kaçırmışım ama yazılanları okumaktan bile büyük keyif aldım. :) Yarışmaya katılan ve doğru cevapları veren arkadaşları tebrik ediyorum. Bana yazılanları takip etmek bile büyük keyif veriyor artık.. :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Siteye henüz iştirak ettiğimden bayağı muhabbeti kaçırmışım ama yazılanları okumaktan bile büyük keyif aldım. :) Yarışmaya katılan ve doğru cevapları veren arkadaşları tebrik ediyorum. Bana yazılanları takip etmek bile büyük keyif veriyor artık.. :)

Yarın (öğle civarında) sitede olmaya çalış dostum. Tam senlik bir sorum olacak.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul

Yarın (öğle civarında) sitede olmaya çalış dostum. Tam senlik bir sorum olacak.
Neyse ki bugün dışarı değilim ama bayramda maalesef tüm gün dışarıda olacağım. En azından bugünkü yarışmaya katılacağım.. Bence yarışmaya katılmak da kazanmak kadar zevkli zira yarışmada tam bir nostalji fırtınası esiyor.. Unuttuklarımızı hatırlıyor, bilmediklerimizi ise öğreniyoruz.. :)

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili dostum haklisin biraz sert olmuş. Özür dilerim. Ama kötü bir niyetle yazmadım.sadece bildiklerimi yazdığımı belirtmek istemiştim. Ben genelde yabancı filmleri orjinal adları ile hatırlıyorum, tabii artistlerinide. Sorularına cevap verebilmek harika hissettiriyor, bakıyorum bazı üstadlar soru sorulur sorulmaz cevabı yapistiriyorlar. Ben dışarda olduğumdan cevaba geç kalıyorum. Bilen arkadaşları çok tebrik ediyorum, sayelerinde bilmediğim yada unuttuğum bazı şeyleri tekrar öğreniyorum. Buardan senin ve tüm arkadaşlarımın bayramlarını kutlarım.