Oyuncuyu tanıdınız mı? (61)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Değerli dostlar, Magnum dizisine doğru yolculuk edelim. Bugükü sorumuz da çok kolay. Masada eşiyle kavga eden siyah elbiseli adamı soracağım. Gözleriniz bir yerden ısırıyor hatta tanıyorsunuz kendisini. Güzel bir dizinin kadrosundaydı kendisi. Hatırladınız mı?

www.youtube.com/watch?v=tHt6xEJ7q-s

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

Gerçek adını sormuyorum. İsteyen yazabilir tabi ki...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Nicholas Black... Görevimiz Tehlike'nin 80'ler versiyonunda 2 sezon oynamıştı. (1988-1990)

Yarın muhtemelen aranızda olamayacağım, bugün ve yarın kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Nicholas Black... Görevimiz Tehlike'nin 80'ler versiyonunda 2 sezon oynamıştı. (1988-1990)

1. Görevimiz Tehlike
2. Nicholas Black

Görevimiz Tehlike Adını hatırlayamadım...

Hemende biliveriyorsunuz yahu! :Ğ Demek ki hala aramızda "eskiciler" var. Bunlardan biri benim zaten. Katılımcı dostlarıma teşekkürler. Yarınki sorumda buluşalım. Bugünkü puanlama şöyle, her birinize 10'ar puan verdim.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,864
Osmaniye

Düzeltmişsin, 60'lar versiyonu değil 2. versiyonu yani 1988-1990 yılları arasında yayınlanan yeni nesil grubun maceralarını içeriyordu. 60'lardaki diziden tek kalan iyice yaşlanmış bir halde olan Peter Graves dizinin başında bir yere konulmuş olan cd'li bir mekanizmayı çalıştırır "senin görevin Jim, tabi kabul edersen (bir günde kabul etme diye bekledim durdum :)) diye başlayan kayıtı dinler görevi öğrenir akabinde cd kendi kendini yok eder (daha doğrusu içerisinden dumanlar falan çıkardı :)) Gruptaki herkesin bir görevi vardı, soruya konu elaman Nikolas ise maske ya da makyajla başkasının yerine geçiyordu sanırım. Yine hatırladığım kadarıyla dizinin başlangıcı da ilk versiyonundaki gibi kibrit yakma hareketi ile başlıyordu. Elamanların malzemelerini ise ağzımız açık seyrettiğimizi söylememe gerek yok sanırım.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Yalnız ben hemen cevaplayım derken 60'lar versiyonu ile karıştırdım, bu yüzden bana verilen puanı hak etmediğimi sanıyorum. Gene de teşekkürler..

Son düzenleme:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,864
Osmaniye
"Forever Young" felsefesinden uzak oldukları için de diyebiliriz.. :)

İnsan kendisini hangi yaşta hissediyorsa o yaştadır.
Memduh Bayraktaroğlu'nun söylediği gibi "Merhaba gençler, merhaba genç kalanlar, merhaba genç kalmakta kararlı ve ısrarlı olanlar..." Adamın düşüncelerine katılmayabilirsiniz ancak her konuşmasının başında söylediği bu cümle bile bizim için yeterlidir. "Genç kalmakta kararlı ve ısrarlı" olanlar burada...

Son düzenleme: