Oyuncuyu tanıdınız mı? (51)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Değerli dostlar, bugün yine bir efsaneyi size hatırlatacağım. Günümüzde hala hayatta olan (imdb'den baktım 88 yaşındaymış) ve çoğumuzun idolü olmuş bir aktördür kendisi.

Sizi Komiser Columbo dizisine davet ediyorum. Komiserimiz tanıdık bir sima ile konuşuyor. Hatırladınız mı bu efsane aktörü...

www.youtube.com/watch?v=tYSH3SrhoUQ

1 - Hangi diziden hatırlıyoruz?

2 - Dizideki adı nedir?

3 - Gerçek adı nedir?

Not 1 : "Soru mu şimdi bu?" demeyin. Böyle bir efsaneyi sormadan geçemeyiz.

Not 2 : Yarına zor bir soru hazırladım. Haberiniz ola!!!!

Not 3 : Saat 17.00'yi bekleyenlere yarın izin çıkacak! ;)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,913
İstanbul
Uzay Yolu, Kaptan Kirk, William Shatner..

Kendisine daha da uzun sağlıklı yıllar diliyorum.

Bugün nihayet bir soruyu cevaplamaya geç kalmadım. :)

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Uzay Yolu, Kaptan Kirk, William Shatner..

Kendisine daha da uzun sağlıklı yıllar diliyorum.

Bugün nihayet bir soruyu cevaplamaya geç kalmadım. :)

Dostum, senin yazmana bile gerek yok. Ben senin hepsini bildiğine eminim. Ama illa ki "10 puanı ben alacağım" diyorsan, senindir. Yarınki soruda buluşalım. Yarın biraz zor soracağımı belirttim. Gardınızı ona göre alın. ;)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,913
İstanbul
Dostum, senin yazmana bile gerek yok. Ben senin hepsini bildiğine eminim. Ama illa ki "10 puanı ben alacağım" diyorsan, senindir. Yarınki soruda buluşalım. Yarın biraz zor soracağımı belirttim. Gardınızı ona göre alın. ;)
Est.. nadiren bilmediklerim de çıkabiliyor.. bu arada arada sırada 10 puan almak istiyor insan. :) Bu arada anladığım kadarıyla yarın işimiz zor olacak.. şimdiden herkese başarılar dilerim... Sevgi ve saygı ile..

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
En sevdiğim Aktörlerden kendileri :). Pek çok dizide konuk oyuncu olarak ara sıra rastlıyorum halen ama asıl hastası olduğum Stephen King'in Colerado Kid romanından uyarlanan Haven dizisindeki "Croatoan" rölü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Not 1 : "Soru mu şimdi bu?" demeyin. Böyle bir efsaneyi sormadan geçemeyiz.

Resmen böyle düşünmüştüm hahahahahha, bu kolaydı cevap bile verme tenezzülünde bile bulunmuyorum hahahahhaha,
Bu arada gercekten sevdigim aktörlerden biridir

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Sayın oktay_izm yarın ki soruyu geç saatte sorarsanız sevinirim. Malum yarın Pazar yani tatil.Keyif yapma günü. İnternet'e de geç giriyoruz. :Ğ

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,913
İstanbul
Sayın oktay_izm yarın ki soruyu geç saatte sorarsanız sevinirim. Malum yarın Pazar yani tatil.Keyif yapma günü. İnternet'e de geç giriyoruz. :Ğ
Aslında soruların her zaman belli bir saatte ya da saat diliminde sorulması en mantıklısı, böylece bizler de elimizden geldiğince o vakitte on-line olmaya gayret gösteririz.. Örneğin saat 12:00'da ya da 12:00-13:00 arası gibi.. :)

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Aslında soruların her zaman belli bir saatte ya da saat diliminde sorulması en mantıklısı, böylece bizler de elimizden geldiğince o vakitte on-line olmaya gayret gösteririz.. Örneğin saat 12:00'da ya da 12:00-13:00 arası gibi.. :)

Sayın Baltimora siz o saatler uygun olabilirsiniz ama maalesef ben değilim :)