Oyuncuyu tanıdınız mı? (36)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Değerli dostlar, sorumuz çok kolay yine. Hep dediğim gibi "amacımız eskiyi hatırlayıp o yıllara doğru yolculuk yapmak". Aşağıdaki videoda gitar çalan mahkumu soracağım. Muhakkak tanıyorsunuz. Hatta "bu kadar da kolay sorulur mu?" diyorsunuz. Ama dediğim gibi amaç eğlence zaman yolculuğu içeriyor. Aynı zamanda 'sormamak olmaz' dediğim oyunculardan biri bu dostumuz. Genç yaşta dünyaya veda etmişti. Geıelim sorulara...

www.youtube.com/watch?v=AVfyjzeCQBA

1 - Hangi dizide oynadı?

2 - Dizideki adı?

3 - Gerçek adı?

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
1) Smith ve Jones (Alias Smith and Jones)
2) Smith (Siyah saçlı olanı)
3) Pete Duel

Ne yazık ki 1971 yılında intihar ederek hayata veda etmiştir. Toprağı bol olsun..

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
Çocukluğumun dizisiydi, etkisinde en çok kaldığım en çok sevdiğim diziydi. Rahmetlinin silah çekişindeki hızını ise hiç unutamadım. Çocuk yaşta aklıma takılan soru ise dizinin ismi Smith ve Jones ise adamların ismi niye Hannibal Hayes ve Kid Curry idi ??? :))

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Çocukluğumun dizisiydi, etkisinde en çok kaldığım en çok sevdiğim diziydi. Rahmetlinin silah çekişindeki hızını ise hiç unutamadım. Çocuk yaşta aklıma takılan soru ise dizinin ismi Smith ve Jones ise adamların ismi niye Hannibal Hayes ve Kid Curry idi ??? :))

Bizde nasıl çay içerken simidin yanına keş nasıl uyumluysa, bunlarda da Smith'in yanına Jones koyalım da dizinin ismi güzel olsun demişlerdir... :) Bir fikir sadece... Artık yaşlandım tırlatmaya başladım...