Oyuncuyu tanıdınız mı? (25)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Bugün size Magnum dizisinden bir bölüm sunacağım. Bu sahnede konuştuğu güzel bayanı tanıdınız mı? Bu izlediğiniz Magnum sahnesinden yaklaşık bir sene sonra muhteşem bir dizide başrollerden birini oynadı. Halâ severek izliyoruz.

www.youtube.com/watch?v=riOkIEPgxq8

1 - Dizinin adı neydi?

2 - Dizideki adı neydi?

3 - Gerçek adı neydi? İMDB yok, lütfen...

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
imdb serbest bile olsa mümkün değil tanımak... Ben benzetemedim... Çene yapısı June Chadwick'e benziyor ama o değil sanırım...

Son düzenleme:

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
80'lerden bir dizi olup hâlâ severek izlediğimiz biri kim olabilir? Şu an en az 60 yaşında olmalı...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Aslında bu sorunun sizi bu kadar zorlayacağını ummuyordum. Çok tanıdık bir dizinin çok tanıdık bir karakteri. Bir ipucu ; daha önce sorduğum sorulardan biriyle bağlantılı...

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
Aslında biraz dikkat edilse arka plandaki dekor ile bayan oyuncunun makyajından bölüm konusunun bir sirkte geçtiği ve bayan oyuncunun da palyaço rolünde olduğu açık :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Yok usta değil İmdb oktay bizi filmin setine yollasa genede tanıyamayız bunu... :d :d :Ğ

:Ğ:Ğ:Ğ O kadar da değil yahu!.. Yarın yeni soruya kadar vaktiniz var. İpuçlarından yararlanabilirsiniz...

1 - Önceden sorduğum 2 kişi ile ilgili...

2 - Şu an itibari ile (1949) 70 yaşında.

3 - Bir sitcom dizisi idi.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
Sayın Oktay_İzm

Magnum Pi bir zamanlar en güzel en müthiş dizilerinden biriydi, bizler yani 80'li yılları yaşayan eğlencesi tv'den başka bir şey olmayan insanlar bu dizilerle büyüdük sayılır.
Hafızalarımızda yer etmiş unutamadığımız anılara sahip dizilerle ilgili böyle bir yarışma hazırlamanız forum üyeleri ya da şahsım adıma konuşmak gerekirse büyük bir keyif. Şahsım da kısa bir süredir hazırlamış olduğunuz sorulara iştirak etmekteyim. Ancak her nedense daha önceki sorulara direk kopyala yapıştır yapan arkadaşlara imdb'den bahsetmek yerine sürekli şahsıma anılan siteyle "takılmak" ilk önceleri fazla önemsemesem de her nedense bugün aşırı bir dikkatimi çekmiş durumda. Tekrar diziye (ve de soruya) dönecek olursak, imdb'nin sitesinde diziyle ilgili sayfaya ve açıklamalara baktığımızda 1980-88 yılları arasında 9 sene süren bir dizi de ne kadar aktristin oynadığını görülecektir, inanın oyunculara tek tek bakmak bile insana eziyet gelir, üstelik sormuş olduğunuz oyuncunun görüntüde ki hali ve imdb'deki hali ile en ufak bir benzerlik yok bence.
Oyuncuyu nasıl bulduğuma gelince, biraz dikkat yetti, zaten açıklamasını yorumda yazdım.
Neyse, belki de fazla ciddiye aldım ve konuyu kapatıyorum.
Bir kusurumuz olduysa herkesten özür diliyorum.

Not: Şahsımı kutlayan başta siz olmak üzere herkese teşekkür ederim.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Sayın Oktay_İzm

Magnum Pi bir zamanlar en güzel en müthiş dizilerinden biriydi, bizler yani 80'li yılları yaşayan eğlencesi tv'den başka bir şey olmayan insanlar bu dizilerle büyüdük sayılır.
Hafızalarımızda yer etmiş unutamadığımız anılara sahip dizilerle ilgili böyle bir yarışma hazırlamanız forum üyeleri ya da şahsım adıma konuşmak gerekirse büyük bir keyif. Şahsım da kısa bir süredir hazırlamış olduğunuz sorulara iştirak etmekteyim. Ancak her nedense daha önceki sorulara direk kopyala yapıştır yapan arkadaşlara imdb'den bahsetmek yerine sürekli şahsıma anılan siteyle "takılmak" ilk önceleri fazla önemsemesem de her nedense bugün aşırı bir dikkatimi çekmiş durumda. Tekrar diziye (ve de soruya) dönecek olursak, imdb'nin sitesinde diziyle ilgili sayfaya ve açıklamalara baktığımızda 1980-88 yılları arasında 9 sene süren bir dizi de ne kadar aktristin oynadığını görülecektir, inanın oyunculara tek tek bakmak bile insana eziyet gelir, üstelik sormuş olduğunuz oyuncunun görüntüde ki hali ve imdb'deki hali ile en ufak bir benzerlik yok bence.
Oyuncuyu nasıl bulduğuma gelince, biraz dikkat yetti, zaten açıklamasını yorumda yazdım.
Neyse, belki de fazla ciddiye aldım ve konuyu kapatıyorum.
Bir kusurumuz olduysa herkesten özür diliyorum.

Not: Şahsımı kutlayan başta siz olmak üzere herkese teşekkür ederim.

Sevgili dostum, ilk amacımız eğlenmek. Bir diğeri ise 'zamanda yolculuk' yapmak. Ve nihayetinde yarışmak. Baktık ki işin içinden çıkılmıyor, tabi ki müracat "imdb". Özür dileyecek birşey yok. Ben gayet iyi eğleniyorum. Dilerim sizler için de öyledir. Katılımlarınız için teşekkür ederim. Lütfen (tüm forumdaşlar) katılımlar devam etsin. Yeni soru birazdan...