Oyuncuyu tanıdınız mı? (19)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bu filmde, hatta bu sahnesinde bile ünlüler geçidi var. Şimdi, sevgili dostlar, Sophie Loren ile konuşan gözlüklü gıda mühendisine dikkat etmenizi istiyorum. Ülkemizde de çok sevilen bir dizide başrol oynamıştı. Bu adamı hemen tanıdığınızı biliyorum.

www.youtube.com/watch?v=b9XaxaAZ2ag&feature=youtu.be

1 - Hangi diziden tanıyoruz?.

2 - Dizideki adı neydi?

3 - Gerçek adı neydi? (Jenerikte yazıyordu)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bu arada Alf'ta baba rolünü oynayan Max Wright bazen Aşk Gemisi'nde Doktor Adam Bricker (Doc) rolünü oynayan Bernie Kopell ile karıştılır.. Bu konu ile ilgili 9 sene önce "Aşk Gemisi" başlığında şöyle bir [post=36818]paylaşım[/post] yapmıştım. Belki ilginizi çekebilir..

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
782
11,931
Tebrikler sevgili Otacı. imdb'ye bakmadık, değil mi?

Mehmet şirin arkadaş Alf dizisi deyince önce emin olamadım Neil Simon ile karıştırdım önce videoda Max Wright yaşlı haliyle ona benzettim. Ama sonunda Alf dizisinden yola çıkarak Willie Tanner
ve Max Wright'ı anımsadım yalnızca adları doğru yazıp yazmadığımı netten kontrol ettim Willie Tanner yerine William Tanner anımsamışım onu düzelttim.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Mehmet şirin arkadaş Alf dizisi deyince önce emin olamadım Neil Simon ile karıştırdım önce videoda Max Wright yaşlı haliyle ona benzettim. Ama sonunda Alf dizisinden yola çıkarak Willie Tanner
ve Max Wright'ı anımsadım yalnızca adları doğru yazıp yazmadığımı netten kontrol ettim Willie Tanner yerine William Tanner anımsamışım onu düzelttim.

Teşekkürler ediyorum. 10 puan verdim. Her şeye rağmen sadece hafızamızda kalanları yazarsak daha çok sevinirim. Yarınki sorumu bekleyin. Tüm forumdaşların katılımını bekliyorum...