Böyleymiş Demek

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
baucumdakimsralar.jpg

Böyleymiş Demek

Böyleymiş demek sensiz olmak,
Dört duvar olan bu odada
Bu kadar yalnız olmak.

Böyleymiş demek üşümek,
O mis kokulu kollarınla
Sarıldığını hissedememek.

Böyleymiş demek sağır olmak,
Her seni seviyorum dediğimde
O tatlı sesinle verdiğin
Her zamanki yanıtı duyamamak.

Böyleymiş demek
Dili lâl olmak,
Giderken arkandan
Nolur gitme kal diyememek.

Volkan KOPUZOĞLU

Son düzenleme:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
kardeşim kim sana böyle yoğun duygular yaşattı... kim seni şair etti... volkan hayırdır... kardeşimizin bu efkarına, hüznüne mi yanalım, bize bu alemde rakip çıktığına mı... :D

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Valla Gürsel kardeşimle ben yani bir erkekle bir kadın aynı şiiri okuyup kim söyletti diyorsa ortada kesin bir gönül yarası vardır. Yok biz yanılmışsak normal halinizde bunu yazdıysanız;Allah size ayrılık acısı yaşatmasın, iflah olmazsınız. Ama çok güzel, şanslı kadınmış...

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
Valla Gürsel kardeşimle ben yani bir erkekle bir kadın aynı şiiri okuyup kim söyletti diyorsa ortada kesin bir gönül yarası vardır. Yok biz yanılmışsak normal halinizde bunu yazdıysanız;Allah size ayrılık acısı yaşatmasın, iflah olmazsınız. Ama çok güzel, şanslı kadınmış...

yok yok ateş iyice bacayı sarmış belli... volkan'ıda kaybettik... alooooov sesim geliyür müüü... volkaaaan oralarda mısın... :49:

yok volkan sevgilisine serenat yapmaya gitmiş :72: (ahaa işte yakaladım... dam üstünde un eleri söylüyo hemde... olmadı volkan bu parça serenat için uygun değil) :D

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Abi burdayım burda işe gitmem gerekiyordu da yazıp kaçmış gibi oldum beğendiğinize sevindim çok teşekkürler.
Yok yav ne haddime arada bir aklımıza geldikçe karalıyoruz işte bir şeyler benim öyle bir niyetim yok:rolleyes:
Arkadaşlar çok şükür öyle bir durum yok, hatta sevgilim de yok. Gecenin bir vakti aklıma geldi yazayım dedim bende bayadır yazmıyordum güzel oldu.

Son düzenleme:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Hocam çok üzgünüm ama yazdınız artık bundan kaçış yok, herkes gizemli bayanın peşine düşecek, sizi yakından tanıyanlar tahminler yürütecek. Daha samimi dostlarıız size kız arkadaş bulmak isteyecek ve siz yok diye ısrar ettiçe de "unutamıyor", diyecekler. Yandınız siz:).

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
:d:d Kesinlikle haklısın valla aileme,arkadaşlarıma gösterdim senin dediğin gibi benzer durumlarla karşılaştım hep. Ne zaman yazsam bu tarz yorumlar geliyor zaten :d Ama sonuçta var mı öyle biri ... yok tabi :D

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
sevgili volkan sansasyonel dedikodular yayılmaması için bu gibi durumlarda hedef şaşırtmacası yapacaksın... dikkati belli bir gizemli şahısın üzerinden almak ve dikkat dağıtmak için aşağıda yazdığım gibi şiirleri de arada dene derim :D

AYNI KİŞİYE YAZILMADI

Aynı kişiye yazılmadı bunca şiir
Kimi nefretimdi, kimi hasretim
Kiminin gözleri yemyeşildi
Kiminin kömür karası
Kiminin bu yürekte hatırası
Bir kişiye yazılmadı bunca şiir
Gönlüm nehir oldu aktı
Kimi yaktı yıktı
Ortaya bu şiirler çıktı
Aynı kişiyi anlatmadı bu mısralar
Aynı kişiye feda edilmedi uykular
Kimisi yalancı
Kimisi kalbimden silemediğim acı
Kimisinden kaldı, yürekte derin bir sancı
Aynı kişiye yazılmadı bunca şiir
Kimi hasreti yaşattı
Kimi hıyaneti tanıttı
Kimi güldürdü, kimi ağlattı
Hep aynı kişiyi anlatmadı bu şiirler
Kiminde yalan oldu verilen sözler
Kiminde yollara baktı durdu gözler
Kimi unutulmaz öykü
Bıraktı bu yürekte, sevda denen yükü
Hepsi farklı birbirinden bir bir
Aynı kişiye yazılmadı bunca şiir…

Gürsel İLERİ

NOT: Esprili yorumlarımız bir yana şiirin gerçekten çok güzel ve çok başarılı sevgili Volkan... devamını bekliyoruz...