Büyülü Rüzgar (MagicoVento) Lal Kitap Bonelli Comics 041 - Kopya

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
01-21.jpg

Özet : Birkaç hafta önce bölgeye düşen bir meteorun, Mandan kabilesinin garip davranışlarıyla alakası olduğunu düşünen Büyülü Rüzgar ve Poe'nun yolu Profesör Burr ile asistanı Theo'nun rasathanesine düşer.Theo ele geçirdikleri meteorda dünya dışı yeni bir canlının olduğunu iddia etmektedir ve Mandan efsaneleri de bunu doğrulamaktadır.

İyi eğlenceler

BLACKMAMBA

Yeni Üye
20 Eyl 2009
2
1
Eline Emeğine Sağlık. Büyülü Rüzgar efsane bir Çizgi Romandır. Sizin sayenizde bu efsaneyi yaşaya biliyoruz. Tekrar Teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Sayenizde okudukça daha çok hoşuma giden bir roman olmaya başlayan Büyülü Rüzgar paylaşımcılarına candan teşekkürler...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Eline Sağlık. Teşekkürler arkadaş.
Mediafire dan indirilemiyor. Linkte bir sorun var galiba. Düzeltebilirmisin veya rapid imkanı varmı.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872

Linkte bir sorun yok dostum. Internet Explorer tarayıcısıyla mediafire dosyalarını indirmenizi önermekteyim.

mediafire sayfası açılıyor ''Click here to start download butonuna'' bastoğımda indirme penceresinin çıkması gerekirken aynı media fire penceresi tekrar ekrana geliyor ve sürekli aynı şey tekrarlanıyor.
Bu yalnızca 41. sayıda problem oluyor. diğer sayıların çoğuda mediafire dan indirdim ama sorun yaşamadım.