039_Deri_Burun_Efsanesi

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,149
eksik sayıların tamamlanması kadar güzel bir şey olamaz,paylaşımın ve emeğin için teşekkürler

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Taramalarınız çözünürlük açısından çok iyi.Acaba çift sayfa tarayıp aradaki ve kenarlardaki siyahlıkları kapatsanız ve uygun bir resim düzenleme programı ile biraz daha büyük verebilir misiniz.Ancak taramalarınız bu haliylede güzel ve rahatlıkla okunabilir durumda yeni paylaşımlarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
:wbtr::wbtr:
Taramalarınız çözünürlük açısından çok iyi.Acaba çift sayfa tarayıp aradaki ve kenarlardaki siyahlıkları kapatsanız ve uygun bir resim düzenleme programı ile biraz daha büyük verebilir misiniz.Ancak taramalarınız bu haliylede güzel ve rahatlıkla okunabilir durumda yeni paylaşımlarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum
Taramaların çok azı bana ait.Resim kenarlıklarını ben oluşturmuyorum.Tek tek sayfa resimleri birleştiren programın şablon sayfası o.Ben sadece temizlenmiş ,düzenlenmiş sayfaları şablonun içine kaydediyorum.Ama sen daha büyük okumak istersen ÇR'yi klasöre çıkart.Yeniden boyutlandır.1600x1200 okumak için yeterli olur,veya daha büyük boyutlandırırsın.Tekrar çr yaparsın.Ben o şablona sığdırmak için daha küçük boyut kullanıyorum.Hem dosya mb olarak az yer kaplıyor.(1500'e yakın kitap) Hem upload kolay.Aslında <FSViewer.exe> bu resim programını denemeni öneririm.Bedava vede çr okumak için birebir (Çok değişik fonksiyonları da var programın).hoşçakal..:wbtr:

Son düzenleme:

herdogan

Yeni Üye
9 May 2009
3
0
Bence düzenleme güzel olmuş.Eline sağlık.Yeni paylaşımlarını bekliyorum.Özellikle eksik sayılar olursa daha da güzel olur.