Deadpool (Türkçe) Sayı 2

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Merhabalar.

Deadpool, Skrull istilasındaki yerini çoktan aldı! Yeni jenerasyon süper skrullar artık onca güçlerine ek olarak Deadpool`un hızlı iyileşme özelliğini de kazanıyorlar. Ancak iş bu kadarla bitmiyor! Koca ağızlı paralı askerin esas amacı ne? Hepsi bu sayıda :)

Çeviri : Shevarash
Balonlama : dezocan11
Düzeltme : pink storm

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı***********

Çeviri Notu : Deadpool sıklıkla kendi kendine konuşuyor, olaylara kaçık zihininin gördüğü halüsünasyonlar üzerinden yaklaşıyor ve Amerikan Kültürüne ait göndermeler yapıyor. Ayrıca ingilizce kısaltmalar ve kelime oyunları da serilerde karşımıza çıkıyor. Bu yüzden oldukça zorlayıcı bir çeviri olsa da Türk okuyucusunun en hoşuna gidecek şekilde çevirmeye çalıştık. İyi okumalar...

Deadpool_Vol_2_2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Ali Abi senin yaptığın işlerin yanında hiç bir şey değil ama boş vakitlerimizde uğraşıyoruz işte :)

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Skrull'ların konuşma font'u iyi durmuş. Bir önceki sayıda doğrusu biraz zorluyordu. Ama orjinal bir havası vardı. Deli zırvası Pool'un maceralarına fena ısındım :)

Yeni sayı için teşekkürler. Ellerinize sağlık.

dezocan11

Çeviri & Balonlama
10 Kas 2009
163
225
İzmir
Biraz gecikti ama, gerçekten olgun bir çalışma oldu. Singularity 7 ilk seferin hırsı, Deadpool 1. sayı ise yeni yeni şeylerle doldurma çabasıydı.
Ama bu sayı artık emeklerimin meyvesini vermeye başladı.
Sevgili Shevarash'a verdiği bütün emekler için ve siz değerli okuyulara yorumsuz bırakmadığınız için teşekkür ederim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Merakla beklediğim ve tam sevdiğim gibi göndermelerle dolu bu acaip tip
sevdiğim birisi oldu çıktı :)
Her ikinizde yeniye olan açlığımız için yaptığınız bu çalışmayla yüreğimizde yer ettiniz arkadaşlar..
Teşekkürler ederim her ikinizede..

Nyo

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
104
69
Hadi canım!

Harika! Bugün ilk sayısını okumuştum, devamı ne çabuk gelmiş. Sonsuz teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Beğenerek okudum, Gizli İstila güzel bir seri, umarım Tükçe basımını görürüz.
Final sayısını merakla bekliyorum, kolaylıklar dilerim.

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Beğenerek okudum, Gizli İstila güzel bir seri, umarım Tükçe basımını görürüz.
Final sayısını merakla bekliyorum, kolaylıklar dilerim.
Gizli İstila benim de ilgimi çekiyor ama tamamını ben de henüz okuyamadım parça parça, belli karakterleri okudum sadece. Zamanla diğerleri de olur inşallah :)