Singularity 7 (1. sayı)

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Merhabalar.

Singularity 7, çok saygın bir firma olan IDW`den gelen 4 sayılık çok iyi bir bilimkurgu serisidir.

Karanlık bir gelecekte geçen gotik/post apokaliptik türe sahip bu bilimkurgunun değişik çizimlerinin de hikayenin kendisi kadar beğenileceğini düşünüyorum. Uzaydan gelen nano parçaların tüm Dünya`yı değiştirdiği, yaşamanın neredeyse imkansız hale geldiğinin anlatıldığı serinin sonu da oldukça süpriz bir sona sahiptir.

Tavsiyem şudur ki her kareyi okuduktan sonra o karedeki resmi de incelemek ve atmosferi fark etmek için bir kaç saniye bekledikten sonra diğer kare geçiniz. :) İyi okumalar...

Çeviri : Shevarash
Balonlama : dezocan11

220374-19412-116288-1-singularity-7_super.jpg

Singularity_7.jpg

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
yeni bakabildim ama hikaye ilginç geldi finalini kestiremediğim öyküleri seviyorum.:)elinize sağlık arkadaşlar takipteyim.:)

dezocan11

Çeviri & Balonlama
10 Kas 2009
163
225
İzmir
Singularity 7 yapı ve tarz olarak alışılmışın dışına çıkan bir roman.
Valla ben bile sonunu merak ediyorum. Teşekkürler ve iyi okumalar ÇizgiDİyarı !

santiago

Yeni Üye
15 Ağu 2010
69
203
istanbul
çizimleri çok dikkatimi çekti, bu tarz farklı çizimlere sahip yada bu tarz çizerlerin elinden çıkan çr'leri türkçeye kazandırmanız çok güzel.

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Epey zaman önce orjinalini forumda colin paylaşmıştı benim çok hoşuma gitmişti. Ne zamandır aklımdaydı da kuzenim balonlamayı öğrendim dediğinde paylaşalım dedim :)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Teşekkürler dostum.
Çok güzel bir çalışma yapmışsınız.
Çizgiler sözünü ettiğiniz kadar dikkat çekici.
Macera sonu ilginç dememiş olsanız bu kadar derinden meraklanmayacaktım.
Heyecanla devamını bekliyorum.
Elinize sağlık.

strider

Süper Üye
29 Şub 2012
1,041
1,038
teşekkürler. orjinalini bende görmüştüm ve merak etmiştim zamanında. şimdi türkçe okumak çok güzel olacak.

gruznan

Çeviri & Balonlama
20 Eki 2011
251
913
tanıtım yazısını okuyuncaya kadar indirmeyi düşünmüyordum...iflah olmaz bir bilimkurgu hayranı ve uzun zamandır kaliteli hikayelere aç birisi olarak tanıtımı okuduktan mutlaka okunması gereken bir seri olduğuna karar verdim...

emeğiniz için teşekkürler...