Ses (27 Kasım 1965) Sayı: 48

cdemir

Onursal Üye
8 Ağu 2012
378
8,511
JALvZn.jpg

Sevgili Direnc11 ve Melih41 üstadlara teşekkürler ;)

Keyifli okumalar.

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Cdemir ismi yıllardır benim için hep özel oldu. Gerek mizahta gerek diğer emekleriyle unutulmaz insanlar arasında yer aldı. Çok sağ ol azizim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
En sevdiğim Aktörler birisi Alain Delon bakalım ne sorunu varmış. Teşekkürler Direnc11, Melih41 ve Cdemir ellerinize sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gabby

Onursal Üye
18 Haz 2012
262
1,442
En sevdiğim Aktörler birisi Alain Delon bakalım ne sorunu varmış.

Markovic olabilir.. :) Alain Delon'un yakın koruması ve sözde çevresindeki en yakın dostu olarak bilinirdi Yugoslav Morkovic.
Ses'in bu sayısından üç yıl sonra cinayete kurban gittiydi. Vukuatları saymakla bitmez ama yüzü ve sesi güzeldir o ayrı... :)
Romy gibi intihar eden rahmetli Dalida'nın Paroles Paroles parçasına yaptığı düetle döktürmüştür...

Arada aklıma geldikçe dinlediğim Berkant'ın Seni Özlerim adıyla coverladığı Adriano Celentano'nun güzel şarkısı E Voi Ballate'si de
o dönemin sevilen şarkılarındanmış.

Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer dedikleri gibi, bu tür dergileri incelemek gerçekten büyük keyif, teşekkürler...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Güzel dergi için teşekkür ederiz üstadım; elinize sağlık.

Ne hikmetse, hepsini de arkadaşları benzetiyormuş o ünlülere... Hattâ birinin resmini bile arkadaşları göndermiş. :) Diğer sayılardakileri merak ediyorum; acaba biri aslan gibi çıkıp "Arkadaş ben kendimi falancaya benzetiyorum," diyebilmiş mi?

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul

Ne hikmetse, hepsini de arkadaşları benzetiyormuş o ünlülere... Hattâ birinin resmini bile arkadaşları göndermiş. :) Diğer sayılardakileri merak ediyorum; acaba biri aslan gibi çıkıp "Arkadaş ben kendimi falancaya benzetiyorum," diyebilmiş mi?[/B]
Sanırım dergi topu arkadaşlarının üzerine atarak; "Bize bir tane bile benzeyen foto gelmeyince, bu işten böyle sıyrılırız." savunmasına geçmiş. İnanın şu 3 fotoyu bana gösterip, sabaha kadar düşünme mühleti verseler 1000 isim saysam, bir tanesi bile yakınlarından bile geçmez.. :Ğ