Ses (10 Nisan 1965) Sayı: 15

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,813
Savok arşivinden Ses'ler geliyor..

vf855d.jpg

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Oooohh!... Harika bunlar.

İki değerli dosta emekleri ve paylaşımcı yürekleri için teşekkürler...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yahu bende de ne arşiv varmış kardeşim, kendime beğeni vereceğim de olmuyor, bana özel bir like tuşu mu ayarlasam ne..
Şakası bir yana sararmış solmuş, azimli farelere yem olacak kitaplara hayat veriyorsun sevgili üstadım.. Saygı ve minnetle selamlıyorum seni..

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Tabii o zamanlar; ne TV var, ne internet, sadece bu dergiler ve gazeteler, internet çıktı; kahveler kapandı, aslında kahvelerin kapanması iyi de; insanlar evden çıkmaz oldu, o zamanın bu dergileri çok kıymetliydi, şimdilerde dergi bile kalmadı adam gibi, şimdi bunu bizim kerataya versem bakmaz bile :( çok sağol üstadlarım :) biz son dinazorlar için çok anlam ifade ediyorlar :d

12 Şub 2010
15,006
543,642
Ses dergisi, Hayat mecmuasının rakibi sayılırdı; daha bir magazin ağırlıklıydı. Değişik logosu ile hafızamda yer etmiştir.

Melih41 gibi bir ustanın eline düştüğü için de şanslıymış:)

Savok üstadımın iki kişinin taşıyabileceği miktardaki dergilerinin melih41 ustamızı yormadığı bir yana vız geldiği:) belli...

Dostlarıma teşekkürler...

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
savok ve melih41 üstadlara yürekten teşekkür ederim,bu tür eski magazin dergilerini çok seviyorum pek fazla paylaşılmıyor oysa döneminin kültürünü,sanatını,modasını vs. yansıtıyor bizlere ve yıllar sonra biz o yılları bu tür dergiler ile yaşamaya çalışıyoruz, sayın profesör üstadımın da dediği gibi melih41 imzası taşıdığı için çok şanslıyız,harikulade tarama ve düzenleme olmuş,tekrar teşekkürler,devam sayılarının gelecek olmasıda ayrı bir mutluluk verdi,sağolun