Serüven Çizgiroman Araştırmaları Dergisi - Sayı 3

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,201

(MediaFire - 342MB - cbr - 300dpi - 114 Sayfa)

Aksi belirtilmedikçe kendi taramalarımdır. Bir hata görürseniz bu başlık altına belirtin lütfen, ilk fırsatta düzeltirim.

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,201
Tekrar denedim, bağlantılar çalışıyor.

İlk başta mediafire sayfası açılacak, büyük yeşil "download" butonlu. O butona tıklayınca bazen bir reklam penceresi açılır önce (bir süre "beyaz ve boş" kalır, belki de gördüğünüz budur), onu hiç dikkate almadan kapatın, o yeşil butonlu sayfa gerçek sayfa.

Bir kaç saniye sonra tarayıcınızın tipine ve ayarlarınıza göre, ya size "indireyim mi?" babından bir soru sorar (explorer) ya da direk varsayılan klasörünüze indirmeye başlar (opera, fire fox).

Biraz garip oldu galiba anlatım, umarım işinize yarar. :)

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Dopdolu içeriğiyle göz kamaştıran derginin bu sayısında Diyar'a çok önemli katkıları olan Kaya Özkaracalar'ın bir yazısı yer alıyor.

Bu önemli dergiyi arşivlerimize kazandırdığın için teşekkür ederim, hocam.

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,201
Dopdolu içeriğiyle göz kamaştıran derginin bu sayısında Diyar'a çok önemli katkıları olan Kaya Özkaracalar'ın bir yazısı yer alıyor.

Bu önemli dergiyi arşivlerimize kazandırdığın için teşekkür ederim, hocam.

Okuduğunuz, beğendiğiniz sürece o teşekkür bana ait. :)

Benzetmeyi yapan iyi yapmış, gerçekten her sayısı Meydan Larousse cildi gibi (tara tara bitmiyor valla :) ). Konusunda zaten yayın miktarı çok az, ama bu eser nereden baksanız bütün diğerleri içerisinde açık ara öne çıkıyor.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Yaptığımız her şeyi bilerek yapmak
daha doğruyu, daha güzeli getirir.
Bu anlamda sevdiğimiz çizgi roman
hakkında ne kadar teorik bilgimiz
olursa alacağımız haz artar, daha
farklı açılardan bakabiliriz konulara