Superman - Man Of The Steel Renkli 04

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Evet dostlar;
Bu sayımızda Superman en nihayet Lois Lane ile yakından tanışma şerefine ulaşıyor!
Ama ne tanışma?
Smallville dizisinde gıcık gittiğimiz Lana'dan sonra eh ben bile Lois'e asılırdım hani :D
Clark abimiz gazeteyede adım atıyor haliyle...
Ufak tefek hatalarımızın afolması dileğiyle, elimizden geleni yaptık artık..

themanofsteel041.jpg

Bu sayımızda desteğini esirgemeyen dostumuz
çeviri balonlamanın öncülerinden saydığım sevgili kardeşim " The Darkness" ve anne babamızın sokağa çıkarken oynama diye tembihlediği mahallenin "kötü çocuklarına" gelsin :)

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Hmm... Gelmiş gene Superman. Ama bir "tavsiye"de bulunmadan edemeyeceğim. Acaba o gazete başlıklarına Times New Roman daha fazla yakışmazmıydı?

.cbr dosyası için:

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,679
Ellerine sağlık dostum. Zevkle izlemeye devam ediyorum. Bu seriyi çevirip balonlamana en çok sevinenlerden biriyim sanırım. Çok iyi olmuş. Seni üzmek istemem ama ufak tefek birkaç küçük, minicik, mini minnacık eleştirim olacak:
9. sayfa 2. karede "Giysimin içinde silah sakladığımı sanıyorsun değil mi?"
hem soru eki hem de değil mi ifadesi birlikte fazla olmuş. Birini çıkarırsan iyi olur.
13. sayfa 2. karede "bende" ifadesinde "de" ayrı olacak.
14. sayfada "sonra ki" ifadesinde "ki" bitişik olacak.
19. sayfa 2. karede "gözlerinde" ifadesinin sonunda "n" olacak. Son karede "sende" ifadesinde "de" ayrı olacak.
Tekrar teşekkürler. Devamını bekliyorum.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Acaba o gazete başlıklarına Times New Roman daha fazla yakışmazmıydı?

Bence şerif amcan hızını alamamıştır. Ne de olsa o tipik bir "comic" hastası:) Times New Roman kayboluvermişte vs. işin bahanesi:D

Not: Muhtemelen manşet olduğu için fazla büyütüldü, sığmayacak kadar büyütüldüğü için gözükmeme durumu oldu.

Yine durumu comic karekterler kurtarmış:)

Elessar

Yeni Üye
6 Şub 2013
19
28
Öncelikle emeklerinize sağlık bir sorum olucak bu serinin superman'in yeni çıkacak filmi (haziranda) Man of Steel ile alakalı mı ?