Pandemonium 02 - Ölüm Tüneli

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Pandemonium
Ölüm Tüneli
02 of 03

Soleil Productions
Hikaye: Christophe Bec
Çizimler: Stefano Raffaele
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 2008
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 59
Tür: Gerilim, Dram

Doris kızı Cora için endişelenmeye başlar. Dr. Stadia elektro şok tedavisine başladığından beri küçük kız iyicene durgunlaşır ve zaman zaman kendini kaybeder. Doris bu durumu Fred ile konuşur ve bir çare arar. Aynı zamanda Sanatoryum içerisinde tuhaf sesler ve ürkütücü hikayeler dönmeye başlar.
En önemlisi: Ölüm Tüneli denilen olay nedir?!

file

indirmek için

Moderatör tarafında düzenlendi:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Çeviri için teşekkürler, keyifle okunuyor. Pandemonium, John Milton'ın Paradise Lost'unda cehennemin başkentine verilen isimmiş.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Çizgi tarzı ve konusu ile etkileyici bir esere benziyor.
Benziyor diyorum çünkü henüz okumadım.
3. kitabı bekliyorum çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde karanlık bir ortamda sessizce hepsini birden okumayı planlıyorum.
Son kitabı heyecanla bekliycem.
Emeğinize sağlık sevgili SenSei.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul

Benziyor diyorum çünkü henüz okumadım.
3. kitabı bekliyorum çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde karanlık bir ortamda sessizce hepsini birden okumayı planlıyorum.
Son kitabı heyecanla bekliycem.

O zaman son sayıyı biraz daha öne alayım ve en kısa zamanda teslim edeyim sevgili Adem arkadaşım

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sensei ben okudum ve sormadan edemeyeceğim bu leziz damak tadını nasıl elde ettin kardeşim.Ben böyle iyi seçilmiş seriler yapan az var nette derim.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Sensei ben okudum ve sormadan edemeyeceğim bu leziz damak tadını nasıl elde ettin kardeşim.Ben böyle iyi seçilmiş seriler yapan az var nette derim.

Var var kardeşim, çok güzel seçilmiş çizgi romanlar görüyorum ben sürekli. Ama bunun tadı gerçekten senin de dile getirdiğin gibi çok güzel. Son bir sayısı kaldı, o da 10 gün içerisinde hazır olur inşallah. Teşekkür ederim sevgili Serdary.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
O zaman son sayıyı biraz daha öne alayım ve en kısa zamanda teslim edeyim sevgili Adem arkadaşım
Aman üstadım, bu inceliğiniz karşısında mahçup oldum.
Aynı zamanda memnun da oldum tabiki ancak ne zaman vaktiniz olursa biz o zaman okuruz.
Daha okuyamadığım çevirileriniz var kaç tane.
Takibindeyiz.
Selamlar sevgiler.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Dr. Stadia elektro şok tedavisine başladığından beri küçük kız iyicene durgunlaşır ve zaman zaman kendini kaybeder.
Buradaki EKT (her ne kadar ortam senatoryum olarak belirtilsede) Jack Nicholson'un başrolünü oynadığı 1975 yapımı “One Flew Over the Cuckoo's Nest” filmini çağrıştırıyor . Kitabı okumadan ilk izlenim bu yanılabilirim . Ama kesinlikle yanılmadığıma emin olduğum Çeviri konusundaki seçiciliğiniz ve kaliteden ödün vermeyen paylaşımlarınız . Çok teşekkürler üstat . Saygılar .

Son düzenleme: