Dragonlance - The Legend Of Huma 06 (of 06)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Dragonlance
The Legend Of Huma
06 (of 06)

Devil's Due
Hikaye: Richard A. Knaak
Çizimler: Joe Prado
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 2005
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 26
Tür:Fantastik, Macera​

Magus çok endişeliydi. Galan Dracos artık bulundukları yeri biliyordu. Crynus saldırıya geçmişti ve Huma'yı orada görür. Kaz ve Huma hemen kaçmaları gerekiyordu. Düşman güçlerini bölmek için yolda aynı zamanda ayrılırlar. Artık her biri kendi yeteneklerine bağlı kalarak yaşam mücadelesi verecekti.

01_5.jpg

Indirmek için lütfen

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu
Kısa süreli olan yokluğumda 5 sayı gelmiş, 6. sayı ile de seri tamamlandı ve ben devamı ne zaman gelecek diye beklemeden esere sahip oluyorum, çok şanslıyım. :D Teşekkürler üstadım. Ellerinize sağlık. Bir teşekkür de orijinal versiyonlarını temin eden Gandor08'e... Var olun, sağ olun...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Bir mini seri daha sensei titizliğinde daha bitti.Ben bu seriyi beğendim.Bu türü pek sevmesem de istisnası bu mini seri oldu.Sensei gerçekten bir markasın.Yayınevi olsan ancak bu kadar kaliteli iş çıkar.Çok sağol üstadım.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,051
75,676
hiçbiryerde :)
Kılıç ve Büyü öykülerine "Dragonero" ile başlamıştım.
Bu seri de hemen okunacaklar arasına girdi. Sensei
hızı ve kalitesine hayran kalmamak mümkün değil.
Sağ olun üstadım, teşekkürler.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Yorumlarınız için çok teşekkürler dostlarım. Bu zor günlerde az bile olsa umarım güzel vakit geçirirsiniz.
Sevgiler...

slave

Yeni Üye
14 Haz 2010
25
143
Bir ejderha mızrağı hayranı olarak size ne kadar teşekkür etsem azdır SenSei üstadım.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,840
Okurken farkettim, hem Ejderhamızrağı evreninde, hem de Krondor evreninde (yazarı Raymond Feist) büyücüler bir kulede sınavdan geçiyorlar. Acaba aynı kule mi? Bu kulenin Stephen King'in Kara Kule'si ile ilgisi var mı? Ben neredeyim, ne yapıyorum?

Altı kitabı ardarda okumak çok fantastik oldu sanırım. Ben hava almaya çıkayım. Bu güzel seri için çok teşekkürler :)