Dragonlance - The Legend Of Huma 01 (of 06)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Dragonlance
The Legend Of Huma
01 (of 06)

Devil's Due
Hikaye: Richard A. Knaak
Çizimler: Joe Prado
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 2003
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 26
Tür:Fantastik, Macera​

Şövalye Huma karanlıklar kraliçesi ve emrinde olan ucubelere karşı büyük bir mücadele içerisine girer. Crynus'u bir ejderha'nın üzerinde yakalar ve yaralamayı başarır. Crynus artık intikam ister. Huma'nın bu yolculuğunda çocukluk arkadaşı büyücü Magus, bir Minotor olan Kaz, şövalyeler Sir Bennett; Sir Oswal ve Sir Rennard eşlik eder. Tabi gizemli güzeller güzeli Gwyneth'i de unutmamak gerekir.

01.jpg

Indirmek için lütfen

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Büyük bir macera başlar. Uzun süredir okuduğum en iyi çizgi roman hikayelerinden biri diyebilirim. Toplamı 150 sayfayı aşan Dragonlance'in ilk serüveni "Huma Efsanesi"ni hazırlarken de en az o kadar keyif aldım. Seri tamamlanmıştır ama biraz heyecan katsın diye her gün veya iki günde bir, bir sayısını paylaşacağım. Umarım sizler de en az benim keyif aldığım kadar okurken keyif alır güzel vakit geçirirsiniz.

Buradan ayrıca sevgili gandor08 arkadaşıma, bu serinin orjinalini bize sunduğu için ve onun sayesinde çevirip balonlayabildiğim için ayrı teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsın sevgili Selahattin... Tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
"Ejderha Mızrağı" serisinden çok kitap okumuştum. Demek sıra çizgi romanını da okumaya gelmiş.

Teşekkürler, sevgili SenSei.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Benim de çok sevdiğim bir seridir bu. Ancak yazarlarının Margaret Weis ve Tracy Hickman olduğunu düşünüyordum. Bu sanırım yan karakterlerden birisi ve yazarı değişmiş..
Yine de keyifle okuyacağım.
Eline sağlık sevgili SenSei...
Saygılar..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Benim gibi bir çok fantastik edebiyat severin severek takip edeceği bir seri.
Ejderha Mızrağı fevkalade kurgulanmış destansı hikaye, Huma'da efsane içinde bir efsane.
Teşekkürler Sensei.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,491
Teşekkürler, evime (Artvine) yeni döndüm, keyifle okuyacağım üstadım. Sağolasınız.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,491

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Dragonlance: The Legend Of Huma
çizgi roman adaptasyon: Sean J. Jordan, Brian Augustyn, Trampas Whiteman

Dragonlance Chronicles: Dragons of Autumn Twilight (8 sayı)
hikaye: Margaret Weis, Tracy Hickman

Dragonlance Chronicles: Dragons of Winter Night (4 Sayı)

Dragonlance Chronicles: Spring Dawning (12 sayı)

The Legend of Huma dışında diğer sayılar da hazırlanıyor.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Ejderhalı maceralar benim için keşfedilmemiş bakir konular.
Çizgi roman deryası içinde bugüne kadar zaman ayırıp okuyamamıştım.
Sevgili SenSei ve Selahattin'in emekleriyle sahip olduğumuz bu diziye dostların yorumlarını okuyunca belki de keşfetmenin zamanı gelmiştir dedim.
Ben de dalayım Ejderha dünyasına, ne menem bir güzelliktir, kam alayım.
Bu arada sevgi, saygı ve teşekkürlerimi sunayım...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul

Sevgili SenSei ve Selahattin'in emekleriyle sahip olduğumuz bu diziye dostların yorumlarını okuyunca belki de keşfetmenin zamanı gelmiştir dedim.

Kesinlikle keşfetmenin zamanı gelmiştir sevgili profesör. Umarım hayal kırıklığı olmaz. Sevgiler ve saygılar....