Betty & Dodge 02 - Quebeck de Düşüş

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Betty & Dodge 02
Quebeck de düşüş

Betty & Dodge 2 - Tanıtım
Betty And Dodge

BD Must
Hikaye: Jean Claude Van Rijckeghem
Çizimler: Thomas Du Caju
Çeviri: SenSei
Balonlama: gandor08
Yıl: 2012
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 41
Tür:Macera, Casusluk, Dram

Betty babasını aramak için FBI desteği ile ve Dodge ile birlikte Kanada'ya gider. Yolculuk tabi sakin ve sessiz geçmez. Uçak düşer, Betty denize düşer, donmak üzereyken bir kızılerili kabilesi yardımcı olur ve son olarak da kabile reis'i oğlu için evlilik teklifi ile bile karşı karşıya kalır. Tüm bunların dışında Almanlar Betty'nin babasını aramaktan vazgeçmezler ve sonunda köşeye sıkışırlar.

zYD0308123598411pI.jpg

yMZ330812360102wyW.jpg

p65230812360044up6.jpg

indirmek için

Betty & Dodge 1
Betty & Dodge 2

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
2 nci kitabı sayın senseinin önerdiği bir proğramla editledim, photoshopa karşın daha kolay gibi geldi, Adobe Fireworks CS6 programı editlemede kolaylıklar sağlıyor, program türkçe nette full sürümünü bulmak baya bi kolay.

Balonların içinde seçme işlemini daha kolay yapabiliyorsunuz ve otomatik seçtiğiniz alanda kelimeleri yerleştiriyor.

Ben daha çok boş sayfayı açıp bir önceki sayfadan kopyalayıp yapıştırdığım herhangi bir bolandaki yazıyı yapıştırdıktan sonra yeni sayfadaki balonlara göre seçme işlemini yapıyorum. Her bolon büyüklüğüne göre seçme yapıştırma işlemini yaptıktan sonra, tercüme leri ctrl a ile seçip ctrle v ile balona yapıştırıyorum. Öğrenmem gereken hususlar olacak ama bana çok hoş geldi.

Teşekkürler üstadım.

3 ncü bölümü merakla bekleyenlerdenim.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Çok teşekkürler sevgili Sensei... Elinize sağlık... Çok güzel çeviri-balonlama çalışması...