Pandemonium 01 of 03 - Waverly Hills

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Pandemonium
Waverly Hills - Waverly Hill Sanatoryumu
01 of 03

Les Humanoides Associes
Hikaye: Christophe Bec
Çizimler: Stefano Raffaele
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 2007
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: 01
Sayfa sayısı: 62
Tür: Korku, Dram

Bob Alberhasky 1906 yılında temeli atılan Waverly Hills Sanatoryum'u satın alır. Nedeni bilinmez ve çok da soru sorulmaz. Sanatoryum 1926 yılında faaliyete geçer ama hikayemiz 1951 yılından başlar. Daha önce annesi tarafından bu sanatoryum'a tedavi için götürülen Doris, bu kez kızı Cora'yı götürmek zorundadır. Verem şüphesi ile Waverly Hills'e giden anne kız ekonomik olarak da çok avantajda değil. Bu yüzden, Sanatoryum'un doktoru olan Dr. Miller ile Doris bir anlaşma yaparlar. Doris hemşirelik yapacak ve karşılığında Cora tedavisine kavuşacaktı. Ama Cora kısa bir süre sonra arkadaşı olan Louis ile birlikte George adında bir adamdan söz ederler. Ama George'u sadece çocuklar görebiliyormuş. Peki bu çocuklar deli mi yoksa Sanatoryum da tuhaf şeyler mi oluyordu?

01.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,677
Güzel bir kitabı okumak daha sayenizde mümkün oldu, teşekkürler üstadım, ellerinize sağlık.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Teşekkür ederim sevgili dostlar,
kaçırmayın derim bu seriyi. 3 sayılık harika bir hikaye. Hemen çevirip, balonlayıp sizler ile paylaşmak istedim. Keyif ile okuyunuz...Sevgiler...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Bütün seriler ayrı güzellikte.
Eline sağlık değerli dostum.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,520
Üstad Sensei'den harika bir paylaşım. Devamını tez elden bekliyoruz.