Lancelot 01 (of 04)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Lancelot
1 of 4
Çöl Ülkesinden Claudas

Lancelot - Tanıtım

Soleil Productions
Hikaye: Jean Luc Istin
Çizimler: Alexe
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2008
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 50
Tür:Frankofon - Tarihi - Dram - Macera - Fantastik

Claudas kendi krallığını kurmak isterken Arthur, Ban ve Bohort'un tattırmış oldukları yenilgilerin intikamını almaya niyetliydi. Önce Ban von Benwick'i öldürmeye çalışır ve sırasıyla diğer krallara kabuslarını yaşatmayı dener. Büyücü Merlin ortadan kaybolmuştur. En azından herkes öyle sanıyordu. Claudas'ın işgali altında olan Kral Ban, kalesinden karısı ve çocuğu ile birlikte kaçmak zorunda kalır. Onlara sadakat yemini etmiş Pharien da eşlik eder. Kral Ban von Berwiek bir an önce Kral Arthur'a ulaşıp Claudas'ın işgalinden kurtulmak için yardım istemek zorundadır.

zgb031021618220nzZ.jpg

zqR0310216184842Lo.jpg

Z8Y031021618423slJ.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Emeğinize sağlık sayenizde çok güzel çizgi romanlar okuma imkanı buluyoruz paylaşım için teşekkürler.
Sağlık problemleriniz nedeniyle sıkıntılı günler geçirmişsiniz inş. herşey gönlünüzce olur 2015 yılı size ve ailenize sağlık, sıhhat, huzur getirmesi dileğiyle.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Bu güzel çeviri için çok teşekkürler. Ne zaman balonlamada takılsam, sizin yayınladıklarınıza bakıp benzerini yapmaya çalışıyorum.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Teşekkürler SenSei. Ben de ne zaman yorulsam yayınladığınız eserlerin sayısına bakıp azminize hayran kalıyorum ve yorgunluğumu unutuyorum :)

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Sevgili SenSei, paylaştığın muhteşem serilerin çoğunu sıcağı sıcağına
okudum ötelediklerimi de nerede ise bitirmişken bu harika paylaşımla
yine yüzümüzü güldürdün. Çok teşekkürler sevgili dostum. Ara sıra
kulağın çınlarsa bilki içten içe ettiğimiz teşekkürlerimizdir, merak etme..

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Elinize sağlık SenSei, teşekkürler.
Türlü çeşit kitabı görmüş oluyoruz sayenizde.
Daha mevcut yayınlarınızın tümünü bitiremedim.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Amanimi ne görüyom ben yandım
Ben bu güzel kapağa kandım
kim balonlamış kim çevirmiş
hemen indirmeden baktım
Evet o yapmış tek başına
Tek kişili ordu bu bakma yaşına
Bütün kızlar tav olur kaşına
Patron bakma öyle zam yap maaşına
Şekeri tuzu boldur aşında
Onun adı sensei anlamı öğretmen usta
Birazda beni dinle susta
Arama güzelleri rusta
Akıl yaşta değil başta
Hitap eder bizlere her yaşta
Adını yazdıracak çizgi dyarında Altın taşa

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Emeğinize sağlık sayenizde çok güzel çizgi romanlar okuma imkanı buluyoruz paylaşım için teşekkürler.
Sağlık problemleriniz nedeniyle sıkıntılı günler geçirmişsiniz inş. herşey gönlünüzce olur 2015 yılı size ve ailenize sağlık, sıhhat, huzur getirmesi dileğiyle.

Öncelikle güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım hepimiz için güzel bir 2015 olur. Elimizden geldiği kadar bu yıl inşallah harika çalışmalar olacak. Sevgiler....

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Bu güzel çeviri için çok teşekkürler. Ne zaman balonlamada takılsam, sizin yayınladıklarınıza bakıp benzerini yapmaya çalışıyorum.

Eğer çok ufak bir ilham kaynağı bile olabiliyorsam ne mutlu bana. Takipleriniz için çok teşekkür ediyorum.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Amanimi ne görüyom ben yandım
Ben bu güzel kapağa kandım
kim balonlamış kim çevirmiş
hemen indirmeden baktım
Evet o yapmış tek başına
Tek kişili ordu bu bakma yaşına
Bütün kızlar tav olur kaşına
Patron bakma öyle zam yap maaşına
Şekeri tuzu boldur aşında
Onun adı sensei anlamı öğretmen usta
Birazda beni dinle susta
Arama güzelleri rusta
Akıl yaşta değil başta
Hitap eder bizlere her yaşta
Adını yazdıracak çizgi dyarında Altın taşa

sevgili poli23, Akşam akşam gerçekten omuzlarımı kabarttın. Kelime ve cümle kullanımı üst seviyede olduğu da nasıl belli oluyor....çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için...sevgiler...

Atamahmut

Yeni Üye
6 Ara 2014
57
79
Bu gecede uykusuz kalacağız anlaşılan. Yakında eşim beni kesin boşayacak. Bu kadar güzel paylaşım ve çeviriler için teşekkürler SenSei.. Eline yüreğine sağlık..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
İşte usta işi bir paylaşım daha..
Çizgi roman okumak isteyenlere sunduğun çizgi romanlarla gönüllerimizin de ustası oldun sevgili SenSei..
Sağlık dileklerimle.. Teşekkürler!..

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Sağlık problemleriniz nedeniyle verdiğiniz ara bile sizi unutturmadı. Geçmişte o kadar çok ve güzel paylaşımınız var ki, yeni keşfeden arkadaşlar daha onları indirip, okuyamamışlardır bile.
Rahatsızlığınız için geçmiş olsun. Bu güzel paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Değerli dostum,
Yine yeni bir maceraya götürüyorsun bizi.
Eline sağlık.

Sevgili Gandor08 sayesinde böyle güzel bir çizgi roman daha türkçe kütüphanelerimize kazandırmış olacağız inşallah. Kendisi almancasını paylaşmasaydı biraz zor bulurdum sanırım.

Umarım devamını da getirirsin sevgili Gandor, hikaye ve çizimleri gerçekten çok güzelmiş...tekrar teşekkürler....

12 Şub 2010
15,006
543,642
Kral Artur ve Şövalyeleri filmlerin, çizgi romanların vazgeçilmez ilham kaynaklarından...

Sevgili SenSei de bal alacak çiçeği ve bu balı dostlarıyla paylaşmayı iyi bilenlerden.

Geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, sağlıkla ve bol çizgi romanla nice yeni yıllar diliyorum sevgili dostum.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Lancelot'un ilk sayısı tekrar düzenlenip balonlanmıştır, arkadaşlar.
Yazı fontuna bir türlü ısınamamıştım. Neden öyle bir font seçtim onu da bilmiyorum açıkcası. Neyse, diğer sayıları paylaşmadan önce ilk sayısını tekrar hatırlatmış da olalım. İyi okumalar dostlar...

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Maalesef serinin linkleri kırık. Ben kaçırmışım bu güzel çalışmayı. Uygun olan arkadaş yeniden yükleyebilirse çok makbule geçer. Teşekkürler