Indiana Jones - Fate Of Atlantis 01 (of 04)

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,731
akhisar
Indiana Jones
Fate Of Atlantis
01 (of 04)

Dark Horse Comics
Hikaye: Bill Messner Loebs
Çizimler: Dan Barry, Dave Dorman
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1991
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 26
Tür:Macera​

Evrende Indiana Jones ve onun maceralarını duymayan erkek, kadın veya çocuk yoktur. Indi bu kez kendisini Atlantis'in gizemli sularına atar.

file

Indirmek için lütfen

Indiana Jones - Fate Of Atlantis ilk çalışmalarımdan biridir. O dönemler pdf olarak ekliyordum çizgi romanları. Sevgili Secret1962 ben bu foruma henüz pek uğramadığımda sağolsun çizgi romanı eklemiş sanırım. Daha sonra da Darkness arkadaşım cbr'ye çevirip yeni bir link eklemiş konunun altına. Her iki arkadaşıma da teşekkür ederim. Yeni bir düzenleme yaptım ve link Darkness arkadaşımın linki. Şimdilik böyle bırakıyorum, zira bu mini seriyi tekrar balonlamak istiyorum. O zaman yeni linkleri yine konuların altına eklerim. Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Okumaktan keyif alacağımızı bilmelisin sayın moderatörüm.paylaşım için ve çeviri için teşekkürler.Çevirilerin artması dileğimle...

grreenman

Çeviri & Balonlama
29 Eki 2009
281
410
Bana kalırsa bilgisayarda çizgi roman okumak için en ideal format cbr, hem çeviren hem de cbr'e dönüştüren değerli arkadaşlara çok teşekkürler !

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
Çevirebilen arkadaşlar bende animal man isterim çevirirseniz iyi olur ben çeviririm ama internet sözlüğüyle ne kadar olur bilemem gerçi hertürlü yabancı bayanla iletişimi bu şekil kuruyoruz ama onların yazdığını çevirince anormal bişe çıktığından güvenemedim ayrıca photoshop mu Candy shop mu nedir onu bilmiyorum yani mazeret çok :)

Nostromo

Kıdemli Üye
14 Eyl 2010
139
37
Muhteşem bir çalışma...
Çok teşekkürler.

(Pdf yerine Cbr çok daha kullanışlı.)

:)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sevgili Sensei; I.Jones'un bu sayısı "tamamlanmış seriler listesi"nde yer alıyor fakat son sayfada "devamı var" yazıyor.Devamını bekliyoruz.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Harrison Ford'un en sevdiğim filmleri arasında olan bu efsanenin, çr'ı ile buluşmak daha da güzel bir duygu. Çok teşekkürler.