SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
BATMAN
Thrillkiller

DC Comics
Hikaye: Howard Chaykin
Çizimler: Dan Brereton
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1997
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: 3
Sayfa sayısı: 81
Tür: polisiye - dram - aksiyon
Font: AdamCubert
Renkli

Sayı 1
Gotham City belki en karanlık dönemini yaşıyor. Polisler satılmış, herh köşede rüşvet kokuyor. Belediye başkanı Ryan Cityheart Plaza'yı inşaa etmek için ilegal tüm metodlara başvuruyor. Jim Gordon'ın bile elleri bağlı kalıyor. Güvendiği çekirdek bir kadro var. Aralarında Dedektif Bruce Wayne de var. Ailesini kaybetmiş ve daha sonra babasının borçlarından dolayı Wayne Manor'u kaybeden Bruce Wayne. Sistem çökmüş ve buna karşı gelen sadece iki kişi var. Batgirl ve Robin. Bu yeterli olacak mı?

indirmek için

file

Sayı 2
Batgirl ve Robin'i tutuklama emrini Gordon Bruce Wayne'ne verdi. Ama ne zaman Gotham polisi kirli bir işe bulaşmaya başlasa Batgirl ve Robin karşılarına çıkıyor. Peki Barbara Gordon ile Batgirl arasında ne tür bir bağlantı var? Dick Grayson'ın gerçek adı Richard mı? Barbara ile Dick nerede nasıl tanıştılar ve kaderleri onları nasıl birleştirdi?

indirmek için

file

Sayı 3
Dick Grayson'ın ailesi Cityheart Plaza'nın açılışında özel bir gösteri yaparken bir kazaya kurban gittiler. Bundan sonra Batgirl ile Robin silahsız mücadelelerine son verip silahlanacaklardı. Bu arada Selena Kyle'ın ölümü Bruce Wayne'in üzerine kaldı. Tam tutuklanırken kaçmayı başaran Bruce, saklanmak zorunda kalıyor. Batgirl, Robin ve Bruce Wayne bu karmaşanın içerisinden çıkmayı başaracaklar mı?
[/CENTER]

indirmek için

file

AYRİYETEN FACEBOOK ÜZERİNDEN TAKİP ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR TIKLAYABİLİR

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
İndirdim daha sonra okumak üzere hızlıca göz gezdirdim, ilk izlenimlerim çok güzel sulu boya tadı veren kareler.. Kahramanların abartılı ifadeleri.. Yani beğendim.. Tanıştırdığın için teşekkürler.. Yine başı ve sonu var, bu da keyfi artırıyor.. Saygılarımla..

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
SenSei üstadım, yine döktürmüşsün. Tamamlanmış bir Batman serisi çok teşekkür ederim ellerine sağlık

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
ellerinize sağlık...

yeni bir batman macerasını daha sayenizde okuyacağız. bakalım bu sefer neler yapıyor bizim yarasa :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Henüz indiriyorum, o yüzden içeriği yorumlayamam.
Ama şundan eminim Sensei seçmişse güzel bir seridir.
Teşekkürler.

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
çok cafcaflı bi Gotham yaratılmış sisli siyah Gotham ı arıyoto biraz

çeviri için teşekkürler

12 Şub 2010
15,006
543,756
Sevgili dostum, hep yaptığın gibi yine harika iş yapmışsın.
Hangisine el atsan ihya ediyor, sevdiriyorsun.
Bense sadece kuru bir teşekkür edebiliyorum.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Yorumlarınız ve teşekkürleriniz için asıl ben teşekkür ederim sevgili dostlar.