SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
100 BULLETS
First Shot, Last Call - İlk Vuruş, Son Emir

VERTIGO Comics
Hikaye: Brian Azzarello, Eduardo Risso, Clem Robins, Axel Alonso
Çizimler: Dave Johnson, Grant Goleash, Digital Chameleon,
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1999
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: 3
Sayfa sayısı: 76
Tür: aksiyon, dram
Dil: Türkçe
Renkli

Isabelle 'Dizzy' Cordova genç yaşta hapislere düşmüş bir kişidir. Çıktıkdan sonra bir sürü çete olaylarına karıştıkdan sonra Hector ile evlenir ve bir çocuğu olur. Artık ilegal işlerden uzak kalmak istemesine rağman bir olaya daha karışır ve hayatı altüst olur. Hector ve çocuğu öldürülür. Suçlular yakalanır ama hapisten çıktıkdan sonra Ajan Graves gelir ve ona gerçek hikayeyi anlatır. Bunu yaparken de eline bir çanta verir. Çantanın içerisinde bir silah ve 100 mermi vardır. İşte hikayemiz buradan başlar.

100bullets01lkvurusonem.jpg

100bullets02lkvurusonem.jpg

100bullets02lkvurusonem.jpg

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı***********

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Bir seferde üç kitap...
Görüntüsü,kapak resimleri bile güzel...
Eline sağlık dostum,teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,668
Kasımpaşa
Yine çok beğendim.
Bizi böyle alıştırma usta..
Ara verince fazla özlüyoruz..
Çok teşekkürler..
Saygılarımla..

12 Şub 2010
15,006
543,779
Eveeet!

Seriyi tamamlamış dostum

Artık indirip okumaya geldi sıra

Şimdiden teşekkür ediyorum sevgili senSei

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
100 Bullets serisi bildiğim kadarıyla;
Fasikül olarak 100 adet
Cilt olarak 13 Adet
Deluxe Edition olarak ise henüz 3 Adet

Yayımlandı. Sensei üstadın çevirdiği ciltlerden ilki sanırım ve o yüzden de tamamlanmış olarak belirtmiş.

Yanlışım varsa kendisi düzeltecektir.

Kolay gelsin.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
100 Bullets serisi bildiğim kadarıyla;
Fasikül olarak 100 adet
Cilt olarak 13 Adet
Deluxe Edition olarak ise henüz 3 Adet

Yayımlandı. Sensei üstadın çevirdiği ciltlerden ilki sanırım ve o yüzden de tamamlanmış olarak belirtmiş.

Yanlışım varsa kendisi düzeltecektir.

Kolay gelsin.

Fasikül olarak 100 adet çıktığı doğru. Hepsi elimde mevcut. Farklı hikayelerden oluştuğu için genel bir sıralama ile devam edilecek. İlk 3 bölümü bu yüzden tamamlanmış seri olarak paylaştım. Bunun nedeni sizleri fazla bekletmeden seri bir şekilde hikaye hikaye ilerlemek. Örneğin bundan sonra 4 ve 5 olarak sıralama olsada 2 bölümlük "Shot, Water Back" tamamlanmış seri olarak karşınızda olacak. Bu şekilde daha keyifli ilerleriz diye düşünüyorum. Hikayeleri yarım bırakmak pek hoşuma gitmiyor.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,710
sevgili sensei;
değişik güzel bir seri sayenizde
bizlerle buluşuyor .ilginç olsa
gerek. teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,779
Fasikül olarak 100 adet çıktığı doğru. Hepsi elimde mevcut. Farklı hikayelerden oluştuğu için genel bir sıralama ile devam edilecek. İlk 3 bölümü bu yüzden tamamlanmış seri olarak paylaştım. Bunun nedeni sizleri fazla bekletmeden seri bir şekilde hikaye hikaye ilerlemek. Örneğin bundan sonra 4 ve 5 olarak sıralama olsada 2 bölümlük "Shot, Water Back" tamamlanmış seri olarak karşınızda olacak. Bu şekilde daha keyifli ilerleriz diye düşünüyorum. Hikayeleri yarım bırakmak pek hoşuma gitmiyor.

Çok isabetli bir karar SenSei dostum

Ben de beklemek istemeyenlerdenim

Üç bölümü peşpeşe okudum

Sert bir öykü,

kirli polisler, suç örgütleri, kanun dışılığı yaşam biçimi olarak benimsemiş insanlar

ve mazisiyle, iç dünyası ile hesaplaşmakta olan bir kadın

ve SenSei mührü

Teşekkür ederim

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Şimdiye kadar ülkemizdeki yayınevleri böyle bir hazineyi nasıl yayınlamamıştır diye hep merak etmişimdir... Bir bildikleri varmış demek ki: Sensei kalitesi...

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,550
Midgard
Hocam gene müthiş bir seriye el atmışsınız. Okurken aklıma San Andreas oyunu geldi daha bi keyiflendim. Emeğinize sağlık.