SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
The Coven
Murder In The First
01 (of 06)

Panini Comics
Hikaye: Jeph Loeb
Çizimler: Ian Churchill
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1997
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 28
Tür:Fantastik, Aksiyon​

Christina Baker Philadelphia Üniversitesinde bir öğrencidir. Bir gün üniversiteden bir nesne çalınırken ilginç güçlere sahip olan kişiler görür ve olaylara bir anlam veremez. Daha sonra ifade verirken de kimse anlattıklarına inanmaz. Gördüğü kişiler "Coven" diye adlandırılan bir örgütün savaşçılarıydı. Onların amacı iyiliğin ve kötülüğün arasındaki dengeyi korumaktı. Bu dengeyi sağlamak için beş nesne vardır, ve bu beş nesneyi başka bir grup olan "Pentad" ele geçirmeye çalışır. Aralarındaki savaş ilk cinayete kadar geriye gider. Kain'in Habil'i öldürmesine kadar.

01.jpg

Indirmek için lütfen

Son düzenleme:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,640
çalışmalarınızı merakla bekliyordum , harika bir diziyle döndünüz. tebrik ve teşekkürlerimi sunarım , saygılarımla...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Yine hiç bilmediğim, tanımadığım bir çizgi roman.
Uzun bir aradan sonra bir sensei çevirisini okuyabilmek çok keyifli..
Ellerine sağlık usta..
Okuma olanağı bulduğum bu seri için teşekkür ederim.
Aslında pek anlayabildiğimi de söyleyemem..
Bir iki kez daha okumam gerek..
yine de çok keyifli..
Sağlık ve sıhhat dileklerimle..
Saygılar.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Kitabı seri halinde okumak çok güzel bir duygu.
Bu duyguyu hepimize yaşattığın için ve büyük emeklerin için teşekkür ederim.

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
Çok garip, Benimle aynı sorunu yaşayan forum sakinleri varsa ve bu sorunu paylaşırsa sevinirim. Farklı tarayıcılarda da denedim ama sorun hala devam ediyor tüm linkler ilk sayıyı açıyor. @Gandor08 siz 2 ve sonraki sayıları indirebildiniz mi?

Son düzenleme:

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
İlk kez forumda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Sadece bu seride de değil genel olarak o sayfadaki diğer serilerde de aynı problemi yaşıyorum. Sizce bunun nedeni ne olabilir?