SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
First Born
Chapter One
01 (of 03)

Top Cow
Hikaye: Ron Marz
Çizimler: Stjephan Sejic
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 2007
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 29
Tür:Fantastik, Macera​

The Darkness’a odaklanacak ”First Born” adlı hikaye ile Top Cow evreninde büyük değişimler başlıyor. Bu değişimlerden en çok dikkat çekeni, serinin ilk sayısından beri Witchblade’in taşıyıcısı olan Sara Pezzini’nin hamile olduğunu öğreniyor oluşu.

01.jpg

Indirmek için lütfen

Son düzenleme:

salkım

Kıdemli Üye
24 Kas 2010
91
89
Sen nerelerdeydin be üstadım. Bu eserleri hangi ara çevirdin? Helal olsun. Teşekkürler.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Çevirileriniz çok güzel,serileri tamamlayarak paylaşmanız takdire değer,ellerine sağlık.Top Cow un amblemi ise ilginç geldi.

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Hocam konulara sayfa sayısı gibi künye bilgilerini eklemen çok güzel olmuş. Ayrıca serileri tamamlayıp paylaşmanı bende çok beğeniyorum hevesle devamı ne zaman çıkçak diye bekleme derdinden kurtarıyorsun bizi. Çok teşekkürler

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Bir yaşıma daha girdim.Sevgili dostum bu mübarek hayır işlerini hangi vakte sığdırıyorsun vallahi şaşırdım.:Z:Z:Z:Z

Bir kez daha bu muhteşem eserler için ancak daha önemlisi emeğin için kocaman teşekkürler.

Sağlıcakla kal.

12 Şub 2010
15,006
543,793
Unu, yağı, şekeri, sütü, aşçılığı, sunumu hasılı tüm malzeme ve işçilik süper

Ama samimi olmam gerekiyor

Bu tarz ÇR ları da okuyorum ve okuyacağım da
lakin sevemedim bir türlü

Ben eskilerdeyim anlaşıldı:)

Ahhhh! Ah!
Keşke Bonelli veya Star Comics seven ve İtalyanca bilen
SenSei gibi bir fabrikatör olsaydı

dream999

Yeni Üye
4 May 2010
20
88
elinize sağlık harkulae olmuş.yanlız 3. sayının 20. sayfası dosya bozk hatası veriyor zahmet olmassa onunla ilgilenebilir misiniz?

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
elinize sağlık harkulae olmuş.yanlız 3. sayının 20. sayfası dosya bozk hatası veriyor zahmet olmassa onunla ilgilenebilir misiniz?

Sevgili dream999, bir sorun yoktu gibi ama ben her ihtimale karşı üçüncü sayıyı tekrar upload ettim. Keyifli okumalar diliyorum.