Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
John Sinclair
Night Of The Wizzard
01 (of 06)

Bastei Verlag
Hikaye: Jason Dark
Çizimler: Blas Gallego
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1995
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 50
Tür:Korku, Polisiye​

Ronald ve Caroline Winston kızlarını gömerler. Büyük bir acı yaşarlar. Kızlarının yaşı henüz 18 idi, ama ölüm ne yazık ki yaşa bakmıyordu. Cenaze'nin olduğu gece zil çalar ve hizmetçileri kapıyı açar. Birde bakmışlar Mary....yani Winston kızı kapıdaydı.

01.jpg

Indirmek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
İlk defa duyduğum bir çizgi roman.
Kapaktan anladığım kadarıyla Dylan Dog ve Dampyr gibi galiba.
En iyisi indirip görelim.
Teşekkürler.

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
aynen kapakta yazana katılıyorum HERŞAY nedir nasıl başladı. abiler adamlar daha kapakta savmışlar işi.ama kapağa aldanmamak gerek sonuçta colin paylaştıysa güzeldir.

Bu kitabı ilk görüşte çeviri ve balonlama sınıfından olduğunu bilmeden mesaj yazdım bayağı önce.Kapakta yazan HERŞAY yazısını bir yayınevi hatası olduğunu sanıyordum.özürdilerim

kitabın çeviriolduğunu bilmiyordum.Yayınevi hatası sandım kapaktakini.Ustalarda özür diler saygılarımı sunarım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,641
Ben de ilk kez duydum bu seriyi ve bu sayıyı beğendim, diğerlerini de indireceğim. Paylaşanlara çok teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,641
Hem çeviri ve balonlama, hem de paylaşım; hem çok büyük emekler, hem cömertlik, hepsi bir arada. Çizgiroman dostluğunu çok seviyorum.:31: :89:

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Tarz ve uslup olarak biraz Dampry biraz Dylan Dog 'a benziyor . Farklı içerik ve değişik kültürlerin kült eserlerini paylaşıp bizlere tanıma fırsatı verdiğiniz için teşekkürler .

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
aynen kapakta yazana katılıyorum HERŞAY nedir nasıl başladı. abiler adamlar daha kapakta savmışlar işi.ama kapağa aldanmamak gerek sonuçta colin paylaştıysa güzeldir.

Bu kitabı ilk görüşte çeviri ve balonlama sınıfından olduğunu bilmeden mesaj yazdım bayağı önce.Kapakta yazan HERŞAY yazısını bir yayınevi hatası olduğunu sanıyordum.özürdilerim

kitabın çeviriolduğunu bilmiyordum.Yayınevi hatası sandım kapaktakini.Ustalarda özür diler saygılarımı sunarım...

Düzenlemeler ile birlikte birinci bölümün kapağı da değişmiştir sevgili Aliaksandr. :cool: