FVZA: Federal Vampir ve Zombi Ajansı (sayı 1)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
FVZA
Federal Vampir ve Zombi Ajansı
sayı 1

FVZA - Tanıtımı

Radical Publishing
Hikaye: David Hine
Çizimler: Roy Allan Martinez, Wayne Nichols
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2009
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 49
Tür:Korku

Ölümcül bir hastalığın masum kurbanları Zombilere dönüştürdüğü bir dünyada, uzun süredir uyuyan bir hükümet görev gücünün harekete geçmesi söz konusudur: Federal Vampir ve Zombie Ajansı.
İç Savaştan, II. Dünya Savaşına kadar FVZA, insanlığı kan emici ve et yiyen ordulardan bir tedavi bulununcaya kadar korudu. Virüsün yeni bir tedavi edilemez türü Amerika'daki küçük bir kasabayı tahrip ettiğinde, Ajan Landra Pecos, tehdidi ortadan kaldırmak için ölümcül becerilerini kullanmak zorundadır. Fakat Landra ölümsüz tehdit hakkındaki soruşturmasını derinlemesine ilerledikçe, hayatını sonsuza dek değiştirecek şok edici sırlar ortaya çıkarır.

t8T031181664941wjf.jpg

XbE331181665222a5p.jpg

tkv131181665085xZN.jpg

indirmek için

Seri'nin sayfasına gitmek için

oaolhn2Lo6tCE7WMS7hPhrUYt9Lt1BRKJD4wLtX8ID39UMLGz4Lqk705kK-Isd7I9FYpVsW9A4ZmgF-kcqOXf9vQmFigdc3233JlUbXpi59Z2rOgEl8OHazpyTjbtCBFBMrW_rzJSe9oJ3EmbgLUSREKJaw_NYe2MJ5sUUDEgWf7wyL7s0FDWdQojoUuyK2q1_5oBoaJfapjzJXJr_VzdS-9pSft8c8R9Y8M4Sw_z4GKg2VbnCRFJHg5gMODt43PPXjk3i22_K3uTAk_UQuM9FdM5yYpgZo39Xt2jc6mo7nTSG1Jj0HxdhlQYMrghohOe6raad_czF_PwMA_0D1HQHjLJW75HsmelElBFa6BML7g9SPGK94ItfPIdXmv9---6E7X4i8f6uohavIoMGYNAgEeRLc89iS2Y0jIzyuVw9ZrfJfbdqZ563VZS2uNSo74AijcSpv3ovGVsOjngtBbY8jlUghZwT0v4frUnGlyOfZweixl3ew6tBZXtZNSTIvd_WSCXxuENJEaH_n4-xF3oB-NyAXw5oDDmUehXBTcLRuEGITDCaxgcL3WiPE5_MbKs3rSGewesNSxiXcYb_-AmJie6TUZDjKQV11RFucrJ1Zr5kBOiNajk-Tk7U1CXwHTvYrl8qhaaXLJRb48pqwBwQ8caQ3Ii_hF6mnowzIU__1hp5DwJ1FdKQ=s671-no

Dosya Icon'u indirmek için

Moderatör tarafında düzenlendi:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Öncelikle sevgili Vito arkadaşımıza çizgi roman kaynağı için teşekkür etmek istiyorum. Ben bu çizgi romanı paylaştığımı sanmıştım. İkinci sayısını paylaşayım derken ilk sayısını bulamadım. Belki de bir güncellemede silinmiştir. İyi okumalar diliyorum....

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Nitroflare sitesinden 20 kb ile 120 mb nasıl iner, inmiyor tabi ki de, Sensei Üstada diyoruz alternatif link ver, vermem diyor buna mahkumsunuz diyor, ne diyelim yapacak bir şey yok.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Enver bey sizi takdir ediyorum. Ama valla sıkıldım, billa sıkılcım.

İnanır mısınız valla ben de çok sıkıldım, yıllardır Sensei üstadı takip eden biri olarak, Sensei üstadın bu düşük kilobaytlı indirme siteleri vermesinden sıkıldım, indiremiyorum artık bundan sıkıldım, indirebilen arkadaşlar alternatif link versinler dedim Sensei üstad ayağa kalktı, bırakır giderim siteyi dedi, o zaman sen ver üstadım alternatif link dedim, Hayır vermem diyor, bu nitroflareden 20 kb ile indirmeye mahkumsunuz diyor ama indiremiyorum bu da benim canımı oldukça sıkıyor, şikayet ediyor olmamdan siz de sıkıldıysanız ne diyeyim, verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim ama siz de anlayın beni indiremiyor olmaktan çok sıkıldım.

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
İnanır mısınız valla ben de çok sıkıldım, yıllardır Sensei üstadı takip eden biri olarak, Sensei üstadın bu düşük kilobaytlı indirme siteleri vermesinden sıkıldım, indiremiyorum artık bundan sıkıldım, indirebilen arkadaşlar alternatif link versinler dedim Sensei üstad ayağa kalktı, bırakır giderim siteyi dedi, o zaman sen ver üstadım alternatif link dedim, Hayır vermem diyor, bu nitroflareden 20 kb ile indirmeye mahkumsunuz diyor ama indiremiyorum bu da benim canımı oldukça sıkıyor, şikayet ediyor olmamdan siz de sıkıldıysanız ne diyeyim, verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim ama siz de anlayın beni indiremiyor olmaktan çok sıkıldım.
,
Sıkıldıysan indirmeyeceksin kardeşim.
Bak ben indiriyormuyum.Eğer indiriyor olsam senseinin çeviri ,balonlama ,düzenlemesi gibi yorulacağım evet çok sıkıcı geliyor ama
şöyle bir söz de var;
Beğenmezsen beğenme
Beğenenler var beni,beğenenler var beni diyor koca üstad sensei..
o yüzden indirmiyorum, okumuyorum.Kafam rahat..:cool:

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
Sensei üstadın paylaşımlarını hemen es geçiyorum. . sıkıntı yok , kafam rahat, sizde öyle yapın görmezden gelin :)

Son düzenleme: