The Terminator: Sector War (sayı 1)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,702
25,307
İstanbul
The Terminator
Sector War 1 / Bölge Savaşı 1
1 of 4

The Terminator Tanıtım

Dark Horse Comics
Hikaye: Brian Wood
Çizimler: Jeff Stokely
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2018
Dosya Türü: cbr
Sayfa Sayısı: 24
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Film Uyarlaması

Yıl 1984. Los Angeles şehrinde bir Terminator av pesinde. Hedefi Sarah Connor ve onu her yerde arıyor. Eş zamanda, başka bir Terminator de bambaşka bir kişinin peşine düşmüş durumda. NYPD’den memur Lucy Castro. Castro çaylak bir polis memuru. Devriye gezer, suçluların peşine düşer. Üstelik New York’un en tehlikeli bölgesinde görevlidir. Lucy’nin vardiyası bittiğinde ise av ve cinayetler başlar.

ooC030692208421FPr.jpg

m4z030692208604232.jpg

At8130692209043YPJ.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,702
25,307
İstanbul
Forumun bakım sırasında silinmiş sanırım. Tekrar paylaştım...iyi okumalar.

kelaj

Yeni Üye
4 Ağu 2019
7
0

Link çalışıyor, yeniden kontrol eder misiniz?

hocam link çalışıyor doğru ama bütün geri sayımlar bittiğinde indirmeye çalıştığımda hata veriyor. invalid ticket miydi neydi öyle bi hata veriyor. ve günlerdir böyle. diğer bölümleri denemedim ama terminatorun ilk bölümü kesinlikle indirilemiyor. lütfen mümkünse başka bir linke upload eder misiniz?

EDİT:
zGjR8Y.jpg

hocam buyrun screenshot aldım.her seferinde böyle hata veriyor geri sayım bittikten sonra

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,507
Ankara
hocam link çalışıyor doğru ama bütün geri sayımlar bittiğinde indirmeye çalıştığımda hata veriyor. invalid ticket miydi neydi öyle bi hata veriyor. ve günlerdir böyle. diğer bölümleri denemedim ama terminatorun ilk bölümü kesinlikle indirilemiyor. lütfen mümkünse başka bir linke upload eder misiniz?

EDİT:
zGjR8Y.jpg

hocam buyrun screenshot aldım.her seferinde böyle hata veriyor geri sayım bittikten sonra

Bu söylem üzerine tekrar denedim, sorun yok. PCden deniyorsanız başka bir tarayıcı ile de deneyebilirsiniz..

kelaj

Yeni Üye
4 Ağu 2019
7
0

Bu söylem üzerine tekrar denedim, sorun yok. PCden deniyorsanız başka bir tarayıcı ile de deneyebilirsiniz..
Hocam linke giriyor zaten onda sorun yok peki indirmeyi denediniz mi? İndirirken hata veriyor.pcde bütün tarayicilarda + telefonda denedim ama sonuc ayni.indirirken bu hatayi veriyor.ustelik terminatorun sadece bu ilk bolumunde degil diger bolumlerinde de ayni sekilde indirirken ayni hatayi veriyor.lutfen mediafire yada baska herhangi bir siteye upload eder misiniz bolumleri?

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,303
29,780
İzmir
Sayın kelaj, doğru yaptığınıza eminim ama bir kez de adım adım yazayım dedim. Resim yükleyemediğim için biraz uzun yazdım.

1-“Continiu for free “ tuşuna bastıktan sonra karşınıza “ben robot değilim” kontrolü çıkacaktır
2-Dikkat ederseniz alttaki açıklamada “ The download ticket is valid for 300 seconds.” Uyarısı vardır.Yani süreniz 5 dakikadır.
3-Kutucuğa “tik” koyduktan sonra açılan resimdeki (captcha) parçalarından sizden isteneni doğru olarak işaretleyin.
4-Sağ altta “Sonraki” “Atla” “Doğrula” seçenekleri çıkacaktır.
5-Doğruladıktan sonra “Validate captcha” seçeneğini göreceksiniz
6-Burayı tıkladığınız anda 30 sn.lik geri sayım süresi başlayacak ve süre sonunda “Start Download” seçeneğini göreceksiniz.
7-Buradan dosyanızı indirebilirsiniz.
8-Sizin paylaştığınız “hata” mesajında bu işemi “300 sn” (5 dak) içinde yapamadığınız için indirme yetkinizin (download ticket) durdurulduğu söylenmektedir.
9-Ya indirme sayfasına tekrar dönmeli ya da o hata mesajının alt sağ köşesinde yeşil okla gösterilmiş olan “Re-open the last download link” yazan yazıya tıklamalısınız.
10-Yukarıda belirtilen işlemleri tekrar yapmak zorundasınız.
11-“Tüm bunları yapıyorum yine de hata mesajı çıkıyor” diyorsanız sorununuzu ben bilemeyeceğim. Başka sebepler olabilir.
12-Kolay gelsin.

kelaj

Yeni Üye
4 Ağu 2019
7
0
Sayın kelaj, doğru yaptığınıza eminim ama bir kez de adım adım yazayım dedim. Resim yükleyemediğim için biraz uzun yazdım.

1-“Continiu for free “ tuşuna bastıktan sonra karşınıza “ben robot değilim” kontrolü çıkacaktır
2-Dikkat ederseniz alttaki açıklamada “ The download ticket is valid for 300 seconds.” Uyarısı vardır.Yani süreniz 5 dakikadır.
3-Kutucuğa “tik” koyduktan sonra açılan resimdeki (captcha) parçalarından sizden isteneni doğru olarak işaretleyin.
4-Sağ altta “Sonraki” “Atla” “Doğrula” seçenekleri çıkacaktır.
5-Doğruladıktan sonra “Validate captcha” seçeneğini göreceksiniz
6-Burayı tıkladığınız anda 30 sn.lik geri sayım süresi başlayacak ve süre sonunda “Start Download” seçeneğini göreceksiniz.
7-Buradan dosyanızı indirebilirsiniz.
8-Sizin paylaştığınız “hata” mesajında bu işemi “300 sn” (5 dak) içinde yapamadığınız için indirme yetkinizin (download ticket) durdurulduğu söylenmektedir.
9-Ya indirme sayfasına tekrar dönmeli ya da o hata mesajının alt sağ köşesinde yeşil okla gösterilmiş olan “Re-open the last download link” yazan yazıya tıklamalısınız.
10-Yukarıda belirtilen işlemleri tekrar yapmak zorundasınız.
11-“Tüm bunları yapıyorum yine de hata mesajı çıkıyor” diyorsanız sorununuzu ben bilemeyeceğim. Başka sebepler olabilir.
12-Kolay gelsin.

Hocam çok teşekkürler ancak bu yazdıklarının tamamını yapıyorum zaten , ki 300 saniyeyi de geçmiyor ona rağmen bu saçma hatayı veriyor. Naparsam yapayım bu hatayı veriyor gerek pcde gerek telefonda. Bugün internet kafeye gittim orda da denedim gene aynı sorun oldu. Yani benim evdeki internetimle alakalı bir sorun da olamaz. Sıkı bir terminator fanıyım ve cidden şu çizgi roman serisini okuyamamak beni çok üzüyor.
Sonuç olarak Terminator serilerini yeni bir siteye upload ederseniz valla duacınız olurum çok sevinirim.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,979
önce 10 sn sonra 30 sn geri saymaları bitirmeniz gerekiyor... arada da bir çekup var... önceki arkadaş ayrıntılı anlatmış ve iniyor... Sizde ya sorun var yada acele edip erken tıklama yapıyorsunuz diyorum...

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
480
Eger JDownloader2 programi ile denerseniz biraz daha az detayli indirme islemi gerceklesiyor.

Linki sag klik ile veya manual olarak programa ekledikten sonra captcha islemi icin kullanmis oldugunuz browser otomatik acilir. I'm not a robot kutucugunu isaretledikten sonra bazi objelerin isaretlenecegi bir pop up pencere acilacak. Ilk etapta cogunlukla isaretlenmesi gereken 3 obje seciyorsunuz. Objeleri isaretleyince yeniden ama farkli resimlerde istenen obje belirir. Tum istenen objeler basarili sekilde secilince Verify belirir. Hata yapmazsaniz (eksik veya hatali objeyi secmek gibi) verify'dan sonra indirme islemis baslar. Share-biz sitesi onayi verdikten sonra JDownloader'da bir 30 saniye daha sayim yapiyor ve indirme islemi basliyor.

Yurt disinda yasadigimdan terimleri Ingilizce yazdim. Bellki siz de Turkce cikabilir.

Son düzenleme: