Allies 01 - Before The Dawn

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Allies
Before The Dawn / Şafaktan Önce
1

Allies Tanıtım

Bubble Comics
Hikaye: Natalia Devova
Çizimler: Alina Erofeeva
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2017
Dosya Türü: cbr
Sayfa Sayısı: 44
Tür: dram, bilim kurgu, korku, aksiyon

Nika Chaikina, kendi alanındaki en iyi ajan: Uluslararası Kontrol Ajansı'nın gizli ajanı olan usta bir hırsız. Dünya genelinde çok sayıda görevleri başarı ile tamamlayan, gezegeni defalarca büyük tehdit ve kötülüklerden korumuştur.
AMA KÖTÜLÜK SONUNDA KAZANMASINI BİLİR.
Nika ve ekibi ana hedeflerine ulaşarak yanlış kişilerin eline geçmeden kutsal kaseyi bulur. Ama görevin başarısının sevinci uzun sürmez. Sanayici van der Holt askerleriyle birlikte kısa süre sonra saldırıya geçti. Saldırı sırasında Nika çok kritik darbeler aldı ve bu darbelerin sonucu Nika’nın hayatı tamamen değişecekti. Saldırıdan sonra yaşananlar tamamen bulanıklaşır...

M7k0307602125212wp.jpg

En0130760213186MUg.jpg

PFb330760213585aW2.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Okumaya yetişemiyoruz diyoruz, anlatamıyoruz.:)
Harika işlere bir yenisi, bir yenisi daha...
Seviyoruz seni adamım.:)
Çok yaşa, teşekkür ederim.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
"Dram, bilim kurgu, korku, aksiyon"
en sevdiğim özellikler bir arada, bir
de "sensei" faktörü var asıl bunları
okumamızın baş aktörü... Tüm bu
güzel işler için teşekkürler üstadım,
sevgi ve saygılarımla.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Aslında bu seriyi biraz ileriye atmak istedim, ama 2-3 sayısını okuduktan sonra hikayesi ilgimi çekti. Zaten kısa bir süre içerisinde 3-4 serinin sonu gelecek. Yeni bir serimiz daha olsun dedim. Yorumlarınız ve dilekleriniz için çok teşekkürler. İyi okumalar diliyorum, sevgili dostlar...

serdar demircan

Süper Üye
14 Eyl 2017
572
1,575
Sensei üstad , ben sizden kitap indiremiyorum. Tekrar üye mi olmak lazım? Bilgi verirseniz o güzel kitaplardan mahrum kalmayız.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Nitroflareden indirim yapamıyorum.Yardımınızı bekliyorum teşekkür ederim..

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Sensei üstad , ben sizden kitap indiremiyorum. Tekrar üye mi olmak lazım? Bilgi verirseniz o güzel kitaplardan mahrum kalmayız.

Sevgili Serdar Demircan, filmistik sitesine kayıtlı olmadığınız takdirde linkler açılmaz. Kayıt olup şifrenizi hatırlamıyorsanız bana özelden veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz, seve seve yardımcı olurum.

hayriflix

Onursal Üye
3 Mar 2019
1,733
2,888
Sevgili Serdar Demircan, filmistik sitesine kayıtlı olmadığınız takdirde linkler açılmaz. Kayıt olup şifrenizi hatırlamıyorsanız bana özelden veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz, seve seve yardımcı olurum.

Filmistik sitesine üye oldum. nitroflare yine aynı. 3 dakika bekletiyor. İndirmeyi yaptıktan sonra ikinci indirmeye 3 saat sonra izin veriyor.