The Three Musketeers 1 (of 2)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
The Three Musketeers -
01 of 02
Üç Silahşörler

Marvel Comics
Hikaye: Bobbi J.G. Weiss
Çizimler: Dan Spiegle
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 1994
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 25
Tür:Macera

Genç D'artagnan bir silahşör olmak için Paris'e gider ve varır varmaz kendisini Aramis, Porthos ve Athos'un yanında tahtı ele geçirmeye çalışan Kardinal Richelieu'nün entrikalarının içerisinde bulur.

meIuidd.jpg

9xoDUtD.jpg

Uj7lEmY.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi
Oooff off!.. Çocukluğumun defalarca okuduğum çizgi romanı... Athos, Porthos, Aramis ve D'artagnan. (Dört kişi olmalarına sebep olduğu ve "Üç Silahşörler" özelliğini bozduğu için başlarda D'artagnan'a fazla ısınamamıştım, ama sonradan çocukluğumun en önemli kahramanlarından biri olmuştu.) :)

Ellerinize sağlık sevgili Sensei... Çalışmanızı indirdim ve hızlıca bir göz attım. Renkleri ve görsel uyarlaması harika görünüyor. Okumak için sabırsızlanıyor ve diğer sayılarını merakla bekliyorum...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Oooff off!.. Çocukluğumun defalarca okuduğum çizgi romanı... Athos, Porthos, Aramis ve D'artagnan. (Dört kişi olmalarına sebep olduğu ve "Üç Silahşörler" özelliğini bozduğu için başlarda D'artagnan'a fazla ısınamamıştım, ama sonradan çocukluğumun en önemli kahramanlarından biri olmuştu.) :)

Ellerinize sağlık sevgili Sensei... Çalışmanızı indirdim ve hızlıca bir göz attım. Renkleri ve görsel uyarlaması harika görünüyor. Okumak için sabırsızlanıyor ve diğer sayılarını merakla bekliyorum...

Teşekkürler sevgili gitarisyen. Ne yazık ki sayılar değil, sadece iki sayıdan oluşuyor. Kısmet olursa yarın son sayısını da paylaşmış olacağım. İyi okumalar diliyorum...

14lübaba

Onursal Üye
14 Mar 2011
673
2,035
Ankara
:31:Resimler çok güzel görünüyor
Hemen indiriyorum
Diğer sayısınıda merakla bekliyorum
Ellerine sağlık üstadım.:)