SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Dead Of Night - Gece Gelen Ölüm
02 of 04
By Demons Driven - Iblisler Tarafından Tahrik

MAX Comics
Hikaye: Joe Caramagna
Çizimler: Chris Samnee
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2008
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 24
Tür:Korku, Savaş, Aksiyon

Teğmen Dan Sylva Bloodstone güvenlik şirketinin elemanlarını birer iblis olarak faaliyette gördüğünde köşeye sıkışır ve tanımadığı Isaac adında bir yabancıdan yardım alır. Isaac ise bir örgütün üyesidir ve Sylva'nın bir "Shagish Chultepi" (İblis Avcısı) olduğunu anlatmaya çalışır. Detaylar ortaya çıktığında Sylva'nın ailesinde nesillerce iblis avcıları olduğunu öğrenir.

01_1.jpg

07.jpg

22.jpg

indirmek için

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Max Comics sert ve şiddet dozu yüksek hikayeleri yayınlayan Marvel Comics'e ait alt grup. Punisher'ın en iyi hikayeleri bu logo ile çıktı. Max etiketi benim için her zaman ilgi uyandırıcı... Sonlanmasını merakla bekliyorum.

Teşekkürler.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Max Comics sert ve şiddet dozu yüksek hikayeleri yayınlayan Marvel Comics'e ait alt grup. Punisher'ın en iyi hikayeleri bu logo ile çıktı. Max etiketi benim için her zaman ilgi uyandırıcı... Sonlanmasını merakla bekliyorum.

Teşekkürler.

Max Comics benim de ilgimi çeken bir yayın grubu. Özellikle mini serileri insanı sıkmadan doyuruyor. Bu serimiz de vasatın biraz üzerinde olan ilk sayısından sonra daha derin bir konusu olduğunu ikinci sayısında gösteriyor ve kalan sayıları meraklandırıyor.