Warlands 01 (of 06)

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,811
Warlands
Powers And Principalities
01 (of 06)

Image Comics
Hikaye: Brian Augustyn
Çizimler: Aure Jimenez, Mateo Guerrero
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1999
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 50
Tür:Fantastik​

Elfler, druyidler, cüceler, orklar! Ve istila edilen bir ülke. Malagen'nin liderliği altında Datarlar neredeyse tüm ırkları yok etmişti. Sadece Vampir ırkını yaşatmak istiyordu ve aynı zamanda Darklyte zırhını ele geçirmek istiyordu.

01.jpg

Indirmek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
İlgi çekici bir fantastik seri, tamamını indirmeme rağmen henüz okumaya başlamadım. Şöyle bir 8-10 bölüm olunca okuyayım ki dolu dolu olsun :) Eline sağlık Colin

kronos_55

Aktif Üye
23 Şub 2010
436
89
sağol colin inşallah gerisi gelir sürekleyici bir fantastik öykü ama yüzüklerin efendisine cok benziyor:))

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
İlgi çekici bir fantastik seri, tamamını indirmeme rağmen henüz okumaya başlamadım. Şöyle bir 8-10 bölüm olunca okuyayım ki dolu dolu olsun :) Eline sağlık Colin
Demiştim. Dayanamayıp okumaya başladım :)

Bu yüzden emeğe saygısızlık etmeden, eleştiride bulunmak istiyorum. Çevirinin kalitesi maalesef pek iyi değil. Çok doğrudan çeviri yapılmış, olması gereken bazı terimler kullanılmamış vs... Çeviren arkadaşın da eline sağlık,zamanla sadece "ingilizce" değil, "türkçeyi" daha iyi kullanmayı öğrendikçe çevirilerinin kalitesi de artacaktır.

kronos_55

Aktif Üye
23 Şub 2010
436
89
bir şey sorucam solin neden bu c.r yavaş iniyor pc iyi durumda ama inan 1 dosya 1 saat bekliyor

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Serinin ilk 5 saysını okumuştum.
Oldukça ilginç gelen öykünün devamı iyi oldu.
Sağol Colinmccay

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
bir şey sorucam solin neden bu c.r yavaş iniyor pc iyi durumda ama inan 1 dosya 1 saat bekliyor

Rapid adlı dosya indirme sitesi insan ayırıyor diyebililrim.Eğer ücretsiz kullanıcı iseniz bunu hep yapıyorlar maalesef.Premium kullanıcı olmanız için sizi zahmete sokuyorlar...

anumhirbi

Yeni Üye
18 May 2011
10
0
Bu güzel paylaşım için çok teşekkür ederim. Diğer bölümleri indirdim ama bu ilk bölümün linki ölmüş. Yenilemeniz mümkün mü?

oldboy07

Yeni Üye
15 May 2010
27
56
Buyur

Aktif olmayan link silindi

Moderatör tarafında düzenlendi: