Abominable - Ürkütücü (One Shot)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Abominable
Ürkütücü

Glenat Comics
Hikaye: Hermann Huppen
Çizimler: Hermann Huppen
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1988
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: One Shot
Sayfa sayısı: 47
Tür: Korku

Hermann Huppen'in ilginç bir çalışması ile karşı karşıyayız. Bu kez 4 farklı kısa öykü ile sizleri korku dolu bir serüvene sürükleyecek. 01. ÇİĞ VEYA KIZARMIŞ, HANGİSİ? Dini cinayetlerin işlendiği ilginç bir polisiye hikayesi 02. KABUS genç bir kızın ne kadar derin bir rüya gördüğü ile ilgili ufak bir öykü. 03. KAFES, bir kasabanın duvarında asılıdır ve her gece farklı biri içerisinde nöbet tutar. Peki neden? Niçin böyle bir uygulamaya ihtiyaç duyulur ve kimden korkarlar? Cevabı üçüncü hikayemizde. Ve son olarak 04. GEÇ İNTİKAM, iki mezarlık hırsızın başlarına gelen korkunç bir olay.

01_1.jpg

indirmek için

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Sevgili Gandor'un paylaşmış olduğu Hermann çizgi romanına fazla dayanamadım ve dün akşam bir solukta çevirip balonladım. Umarım güzel bir sürpriz olmuştur. Güzel vakit geçiriniz....

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,640
Teşekkürler üstadım bakalım action sanatçısının nasıl korku çizgileri varmış.

Ellerinize sağlık.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,640
Sevgili Gandor'un paylaşmış olduğu Hermann çizgi romanına fazla dayanamadım ve dün akşam bir solukta çevirip balonladım. Umarım güzel bir sürpriz olmuştur. Güzel vakit geçiriniz....

Abi ne demek, amaç zaten bu da.

Siz gerisini bekleyin peş peşe ne eserler gelecek.

Sizin emeğiniz o kadar fazlaki bir nebze araştırmadan direk eserlere ulaşabilmenizi sağlamam bile size bir nebze yardım olacağını ve işlerinizi hızlandıracağını düşünüyorum.

Her şey gönlünüzce olsun üstadım.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul

Abi ne demek, amaç zaten bu da.

Siz gerisini bekleyin peş peşe ne eserler gelecek.

Sizin emeğiniz o kadar fazlaki bir nebze araştırmadan direk eserlere ulaşabilmenizi sağlamam bile size bir nebze yardım olacağını ve işlerinizi hızlandıracağını düşünüyorum.

Her şey gönlünüzce olsun üstadım.

Kesinlikle inanılmaz bir kolaylık sağlıyorsun sevgili arkadaşım. Bir bakıyorum, neler neler gelmiş. Inan elimdeki işleri bile geriye atıyorum ve paylaşmış olduğun çizgi romanları bir an önce çevirip herkezin okuyabilmesini istiyorum. Çok büyük bir yardım sağlıyorsun ve gerçekten çok güzel eserler seçiyorsun. Zamanın ve emeğin için çok teşekkürler.

Küçük bir not: yarın 2 tane yeni seri başlıyor....bayılacaksınız

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,764
İstanbul
Büyük bir ustanın, Hermann'ın, hem yazdığı hem de çizdiği bu eser yine bizim çizgi roman dünyamızın ustalarından birisi olan sevgili SenSei'nin elinden dilimize kazandırılmış durumda. Hiç okunmaz mı?

Hem bu özgün eser hem de iki yeni seri ile ilgili müjden için teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sensei ve gandor ikilisinden daha bakalım ne harikalar çıkacak yayınevlerinin burun kıvırdığı çizgiler bunlar oysaki sağlam çizerlerin çok sağolun dostlar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Teşekkürler sevgili Sensei,
Hermann muhteşem bir sanatçı.
Hikayeleri ve çizimnleri ile beğenerek okuyorum.