SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
The Lost Boys
Reign Of Frogs

Wildstorm Comics
Hikaye: Hans Rodionoff, Steve Wands, Joel Gomez
Çizimler: Don Ho, Jonathan Wayshak, Gabe Eltaeb
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 2008
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: One Shot
Sayfa sayısı: 95
Tür: Korku, Aksiyon
Renkli

Frog ailesi vampir avcısı olunca torundan dedeye kadar herkes işin içinde oluyor. Bir gün Edgar Frog'ın yanına bir çocuk gelir ve vampir avcısı olmak istediğini söyle. Edgar ona geçmişte olan birkaç hikaye anlatır. Vampir avcılığın nekadar zor bir iş olduğunu ve kardeşi David'i nasıl kaybettiğini. Ama görünen o ki....bir türlü vazgeçmek niyetinde değildir.

01_9.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Günün süprizi benim için filminin hayranıydım. bakalım Cr'si nasıl olmuş teşekkürler sensei.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Günün süprizi benim için filminin hayranıydım. bakalım Cr'si nasıl olmuş teşekkürler sensei.

Filmle pek alakası yok. Hatta karakterler ile bile alakası yok. Buna öyle bir vampir hikayesi diye bakmak gerekiyor. Ama sıkıyor mu...yok. :D En azından beni sıkmadı...

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Evet baktım dediğiniz gibi ama vampr Cr olarak okumakta fayda var.
konuyla alakasız ama preacher cevirileri ne alemde ?

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Evet baktım dediğiniz gibi ama vampr Cr olarak okumakta fayda var.
konuyla alakasız ama preacher cevirileri ne alemde ?

Evet preacher, bonanza, supernatural gibi süren diziler biraz arka planda kaldı bu aralar. Elimde şu an 6 bölümlük, hikayesi çok sert olan bir "Barbarların Günlüğü" diye bir çizgi roman var. 2 bölümü hemen hemen hazır. Onları bitirdikten sonra serilere biraz devam etmek gerekiyor. Özellikle Preacher çok sürükleyici bir hikayeye sahip.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,743
İstanbul
Sahiden eğlenceliydi. Vampir ve zombi hikayelerinde bu eğlenceli tarzı seviyorum.

Büyük emek sarfetmişsin. Çok teşekkürler Sensei. İyi ki buralardasın.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Sahiden eğlenceliydi. Vampir ve zombi hikayelerinde bu eğlenceli tarzı seviyorum.

Büyük emek sarfetmişsin. Çok teşekkürler Sensei. İyi ki buralardasın.

Evet bu tarz çizgi romanlar eğlenceli oluyor. Ama maalesef one shot olarak çok fazla bulunmuyorlar. Serilerde bazen göz korkutuyor değer mi değmez mi diye. Gerçe lost boy da orjinaline bakıldığında one shot değilmiş. dört bölümden oluşuyor. ben bunu sonradan fark ettim. Almancadan çevirdiğim için kapaklarını yok edip hepsini bir araya toplamışlar.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Yeni nesil bir vampir öyküsü

Bunlara alışmam zaman alacak

İtiraf edeyim ki eski klasik vampir öyküleriyle haşır neşir olduğumdan tam olarak umduğumu bulamadım

Belki de Dampyr'den sonra vampir öykülerinden beklentilerim değişti

İhtiyarlıktan olsa gerek:D

Her ne sebep olursa olsun sevgili SenSei harika işler yapıyor, hızına, çalışkanlığına hayran olmamak mümkün değil