SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
WANTED

Top Cow
Hikaye: Mark Millar
Çizimler: J.G.Jones
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 2005
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: One Shot
Sayfa sayısı: 145
Tür: aksiyon, bilimkurgu, dram
Renkli

Wesley Gibson'ın hayatı duman olmuş vaziyette. En iyi arkadaşı, sevgilisi ile ilişki yaşıyor. İş yerinde Afrika kökenli patronu onu hergün aşağılıyor. Meksikalı bir çete tarafından sürekli rahatsız ediliyor. Kısaca hayatından nefret ediyor. Bir gün Fox adında bir kız yanına gelir ve onu kaçırmaya çalışır. Dünyayı ele geçiren bir örgüt Wesley ile bağlantı kurmaya çalışıyor. Wesley'in babası dünyanın en tehlikeli, yetenekli ve korkulur suikastçılardan biriydi. Babası öldürülünce onun yerine Wesley'in geçmesi isteniyor. Hayatını tekrar eline alma fırsatını elde edebilecek mi Wesley?

001_2.jpg

ÇİZGİ ROMAN AŞIRI KÜFÜR VE ARGO KONUŞMALAR İÇERİR.
BUNDAN HOŞLANMAYANLAR LÜTFEN OKUMASIN

Son düzenleme:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
ilginç bir öykü , tanıtım yazısı merakımı arttırdı. İner inmez okumaya başlıyorum. hele böyle başla-bitir olunca daha hoş. Teşekkürler.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Geçen gün filmini izledim.Filmin çizgi romanın yanından bile geçmediği söyleniyordu.Sayenizde okuyup kıyaslama yapabilmek mümkün olacak.Bu müthiş paylaşım için gönülden teşekkürler.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Angelina Jolie'nin 2008'de vizyona giren Wanted filminin konusuyla aynı. Merak ettim şimdi.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
insanı oturduğu yere mıhlayan ve
kafasına balyoz yemiş duygusu ile
sevsem mi sevmesem mi duygularını yaşatan
iğrenç ya da güzel,
can acıtıcı aynı zamanda komik bir çizgi roman..
Beğendim..
Birde gerçekten yoğun emek var..
Sağol büyük üstad..
Çok ilginç ve güzel çizgi romanları sayende okur olduk..
Saygı ve sevgilerimle..

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Benzer bir senaryoya sahip filmi izlediğimi hatırlıyorum . Çeviri ve balonlama için sarf ettiğiniz emek ve zaman için teşekkürler üstat .

topalkarga

Yeni Üye
8 Eki 2011
11
5
Eminem'in yüzü Wesley karakterine ilham olmuş . Fox'ta Halle Berry yansıması gibi . Paylaşım için teşekkürler . Filmle kıyaslayınca çizgi -romanı daha sert ve karanlık .

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Daha indirmeden teşekkür ederim.
Ne de olsa Sensei imzalı bir çalışma...
Diğerleri gibi olduğunu var sayarak,
Çok başarılı olacağına eminim.
Hemen indirip okuyacağım.
Elinize sağlık...

feanor

Yeni Üye
15 Haz 2011
4
3
Mükemmel paylaşım. Emeğinize çok teşekkür ederim. Kusur bulmak istemem ama 19 ve 20. sayfaların arasında sanırım bir sayfa atlanmış.Bilginize sunarım. Sizin gibi bir üstadın eserini okumak büyük hazdır.

vurguncu

Yeni Üye
28 May 2020
1
2
antalya
bitirene kadar başından kalkamadım filmi ile alakası yok şahsen süper kahraman mevzusunu pek sevmedim kesinlikle okumaya değer şu marvel saçmalıklarından 100 kat daha iyidir