Siege (Çevrildi)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
SIEGE

1 of 4
siege1.jpg

2 of 4
siege2c.jpg

3 of 4
siege3d.jpg

4 of 4
siege4.jpg

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Ay ay ay:D
Bayıldığım serilerden en merak ettiğim macera resmen:)
Üstad acil çevir yoksa ortalığı dağıtırım saldırırım sağa sola:d
Merakla bekliyorum..

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
bu sentry aresi öldürdüğü macera dimi...

Teknik olarak ikiye ayırdı :) .Sensei ufak maceralaı bıraktı eventlere başladı.Devamını ben de bekliyorum.Artık Final Crisis, İnfinite Crisis devam eder inşallah :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Marvel ve DC event'ları kendi evrenleri için çok önemli yer tutar.
Marvel uzun zamandır bir olay-bir dönem sürecinde çok güzel hikayeler ile karşımıza çıkıyor. House of M, Civil War, World War Hulk,X-Men: Messiah Complex, Secret Invasion,Dark Reign'tan sonra Kuşatma (Siege) geliyor. Ardından Fear itself... Marvel evreninin önemi olaylarından biri. Türkçesini merakla bekliyorum.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Oyt!
Harika bir seri buldum diye sevinmiştim bir de baktım ki gelecek projeyse büyük bir hevesle bekliyor olacağım SenSei ;)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Hocam ne durumda çeviri? Bilgi alabilirmiyiz?

Balonlama ve kapaklar hazır. Çevirilere başladım sayılır. Bir süre ara vermek zorunda kaldığım için biraz uzadı. Öncelikle yarım kalmış bir one shot çevirisini bitirmeye çalışıyorum (Les Phalanges de L'ordre noir - huzur içinde uyu). Birkaç güne kadar paylaşacağım. Sonra Siege'e devam. Sanırım 10 gün içerisinde hepsi okunmaya hazır olur.

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Balonlama ve kapaklar hazır. Çevirilere başladım sayılır. Bir süre ara vermek zorunda kaldığım için biraz uzadı. Öncelikle yarım kalmış bir one shot çevirisini bitirmeye çalışıyorum (Les Phalanges de L'ordre noir - huzur içinde uyu). Birkaç güne kadar paylaşacağım. Sonra Siege'e devam. Sanırım 10 gün içerisinde hepsi okunmaya hazır olur.

Süper haberler hocam teşekkürler.Earth X i de merakla bekliyoruz.Biraz yüzsüzlük gibi olacak ama onun durumunu da öğrensem :D ?

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Süper haberler hocam teşekkürler.Earth X i de merakla bekliyoruz.Biraz yüzsüzlük gibi olacak ama onun durumunu da öğrensem :D ?

Şimdilik balonlamaları devam ediyor. Earth X biraz daha titzlik istiyor. Desenlerden dolayı biraz daha ince işçilik istiyor. Orjinaline yakın olmasına özen gösteriyorum sevgili blacksuited. :)

yexer

Yeni Üye
19 Mar 2012
74
34
İzmir
Hocam forumda yeniyim ama çevirmeyi tercih ettiğin ÇR ları ve çevilerini oldukça başarılı buldum. Aynı şekilde bu seriyide merakla bekliyorum. Ne kadar özendiğin de ortada geç olsun güç olmasın diyorum :)